Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Alta cafea... in aceiasi cafenea


Recommended Posts

[quote]Originally posted by ina78
Wonderful ce-nseamna trigemelara?? [bang] Cit de inchiriat... nu-l imprumut, nu-l inchiriez, nu-l donez... acu` e al meu... su lasati-ma sa cred asta. Adina... te anuntam. Esti capul... listei.[:D] "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara." [/quoteInseamna ca-ti iei de-o grija si te faci cu alte 3.Inseamna 3 copkii scuipati simultan,3 gemeni!Te bagi?Si fie vorba-ntre noi,la cat te [xinpat]ar trebiu sa iasa din tine ca bilele alea de la loto sau prono.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by wonderful
Da' stiu ca scrieti!Ca disperatele,frate.Gura ei de democratie!Ce sharvici aveti,cocoanelor,de-o frecati atata?Si eu care,in tampenia mea,spuneam ca n-as suporta un serviciu de birou,c-as innebuni.
Muncim din greu... eu una chiar muncesc, uneori. Dar am in bara Cafeaua.. Inebunesti ... 8-10 ore / zi... stat pe scaun. "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau bine mersic acasa ca am stat si eu la birou o gramada si am innebunit.Nu suport sa stau intr-un loc deloc.Imi place acasa cu bebe.Tot ce imi doresc este sa imi fac o casa pe pamamnt si sa stau eu numa in curte toata ziua sa ma simt bine ca m-am saturat de patru pereti ca de mere acre,nu ca as manca asa ceva. Fimea trancane de zori la tvi. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Face-ti treaba buna [xinpat]ca sa iasa bebe de calitate,Ina. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ina78
quote:
Originally posted by wonderful
Da' stiu ca scrieti!Ca disperatele,frate.Gura ei de democratie!Ce sharvici aveti,cocoanelor,de-o frecati atata?Si eu care,in tampenia mea,spuneam ca n-as suporta un serviciu de birou,c-as innebuni.
Muncim din greu... eu una chiar muncesc, uneori. Dar am in bara Cafeaua.. Inebunesti ... 8-10 ore / zi... stat pe scaun. Mda,eu cand termin orele spun"Vai de capu' meu!" si voi "Vai de curu' meu!"Avantaj voi. "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ina78
As prefera 2 ... dar daca e sa fie 3 ast e ... ma risc. "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Sa inteleg ca tu vrei sa impusti mai multi iepuri dintr-odata.[:D],sa nu te mai chinui si data aviatoare. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...