Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Alta cafea... in aceiasi cafenea


Recommended Posts

Mi-am pus spanacul la dezghetat. Ma chinui de vro 4 ore sa o adorm pe fimea,mai mai sa ma ia pe mine somnul si pe ea nu. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fiecare cu ce poate. Unu munceste mai mult,altul mai putin fiecare dupa noroc.Am avut si eu servici in care munceam de imi sareau capacele,cadeam seara franta de oboseala si am avut noroc si de frecat menta.[:D] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata s-a spart gasca? A plecat toata lumea? Ser face strangerea pt deseara,toata lumea e la odihna,plecat spre casa de la servici,plimbat prin parc,ce de treaba. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iubita mea frumoasa, Sambata dimineata la 7 am avion, si mi s-au cam precipitat lucrurile asa, pe ultima suta de metri. Ei, da' bine ca mi-am facut unghiile! [:D] Sunt un fel de blonda buna la rezolvari. [:D] Asta ca sa nu crezi ca trag mata de coada. O trag de mustati. Coada i-am rupt-o de mult de la cat i-am tras-o. [:D] Edit: Am sters detaliile, acum ca tot ati aflat. Nu de alta, da' o sa-nceapa sa-mi vina tot felul de oferte de munca dupa postarea asta asa ca mai bine las totul in ceata. [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i cu darea asta de seama?Eu ma asteptam sa-mi spui pe unde ai sa-ti plimbi trupul.Ca esti fata f.f.desteapta,am mirosit din replicile care ma faceau sa rad si sa am starea aia de bine pe care ti-o da compania unui om pe gustul tau.Cred ca-i din cauza pc.N-are camera.Atunci s-ar fi vazut ca cele scrise de mine nu tzasneau din invidie ci din mishtocareala.Nu-l invidiez pe Jiji (ala cu oile si Steaua)aha,Becali si alti 'potentati' si am s-o fac, cu cine?Taman cu voi de care am ajuns mai dependenta decat de barbatu-meu.A fost vina mea,trebuia sa formulez altfel ca sa se inteleaga bascalia. Simt o suparare in 'tonul' vostru la adresa mea si aveti dreptate.Am sa incerc sa suplinesc lipsa imaginii cu niste formulari mai inspirate ca sa nu se mai creeze confuzie.Acum am o stare de kk si daca nu-mi spuneti ceva [q][q][q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...