Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Alta cafea... in aceiasi cafenea


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pai m-ai tras de urechi ca ce pierd timpu pe DC si ti-am explicat [:D] Io ma gandesc ca ti-era frica sa nu-mi pierd giobu sa vin sa stau pe kapu' tau [:D] Na, sa stii ca daka-l pierd chiar vin [:D] Lasa ca asa-mi face si mama, m-am obisnuit cu voi[:D]. Normal ca acum daca avem relatie stabila e normal sa stii ce si cum. [:D] Oricum, io's fidela asa ca poti sa stai linistita, nu te trisez nici neam, da' ferita sfantul sa te prind cu altele ca o-ncurci [:D] Ne-am inteles? [zz] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wonderful nu este nimeni suparat pe aici.Noi ne dam seama cand glumesti sau cand ai chef de mistocareala.Am raspuns la intrebare,nu trebuie sa intretinem subiectul,sau coffi,apoi no! Sunt nervoasa tare rau. Am facut comanda de mancare la restaurantul La Mama(asa se intituleaza),buuun,dupa o ora mi-a venit cu comanda la usa,colac peste pupaza cand sa ii intind banii imi spune tipu,in scarba ca nu are marunt.Si eu ii zic,daca nu ai marunt du-te si schimba,cica nu este de datoria lui sa faca asa ceva.Am tacut[sm]. Intru in casa la sotul meu si il intreb daca nu are el cumva marunt pe la el prin portofel,ma uit,nik.Ma duc din nou la usa si ii spun ca nu am marunt,am vrut sa ii las restul si sa nu mai cer nimic dar nici nu am apucat eu sa zic ceva ca el imi spune sa ii dai comanda daca nu am bani(exact asa s-a exprimat).Pai si aia de la mine din mana ce pana mea erau,hartie igienica?M-am enervat rau[:(!][:(!][:(!]. Sotul meu a pus mana pe telefon si a vorbit cu unul dintre sefi si le-a spus ca le face reclamatie ca nu este posibil asa ceva.M-a deranjat prin felul cum mi-a vorbit de parca mi-ar fi adus de pomana la usa.In timp ce vorbea sotul meu la telefon ala era la usa si suna.Am deschis usa si i-am spus ca nu mai am nevoie de mancarea lui si sa si-o bage undeva. Am ajuns la concluzia ca expre nu vin astia cu marunt la ei ca le lasi mai multi bani,si-a facut el bine socoteala dar nu si-a dat seama prostul ca eu chiar ii aduc mancarea inapoi.Alti colegi de ai lui daca nu aveau bani marunti se duceau repede la un magazin si schimbau.Ciubucar.Nu mai comand de la ei in viata mea.Nici de la Hai La Masa. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai si eu sunt fidela,nu scapti voi asa usor de mine.[cool][zz]. Tre' sa ma calmez ca nu mai pot de nervi,cata nesimtire pe lumea asta nu am vazut.Asteptca prostul o ora si cand vine la usa imi spune ca nu are marunt si imi mai vorbesti si ca la prosti.[bang][bang][bang]. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai da este bataie de joc.Si sunt si client fidel,fac comanda la ei de o gramada de timp si nu imi vine sa cred ca m-au tratat asa.Si seful ala care a raspuns sotului meu la telefon ia vorbit in doi peri.Vrea sotul meu sa ii reclame la protectia consumatorului,Opc,s.a.m.d. Li s-a urcat la cap se pare ca au o gramada din piata. Eu sunt un om foarte calm dar nu stau la discutii cu chestii de genul asta pt ca mai bine sa imi zica lumea ca sunt a dracu decat fraiera. Ah ce bed sunt.[:D] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Pai m-ai tras de urechi ca ce pierd timpu pe DC si ti-am explicat [:D] Io ma gandesc ca ti-era frica sa nu-mi pierd giobu sa vin sa stau pe kapu' tau [:D] Na, sa stii ca daka-l pierd chiar vin [:D] Lasa ca asa-mi face si mama, m-am obisnuit cu voi[:D]. Normal ca acum daca avem relatie stabila e normal sa stii ce si cum. [:D] Oricum, io's fidela asa ca poti sa stai linistita, nu te trisez nici neam, da' ferita sfantul sa te prind cu altele ca o-ncurci [:D] Ne-am inteles? [zz] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Ihi![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
Treaba de romani care dau cu m... in fasole.Pana la urma ala de la tel ce i-a spus sotului tau?
Ca isi cere scuze,ca el stie ca i-a dat marunt,adica ceva de genul:'ce mai vrei si tu ma?' "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...