Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Alta cafea... in aceiasi cafenea


Recommended Posts

m-am intors si eu sa va salut ... pe la topicul ala de se lauda una ce bine le face ea pe toate am trecut si eu ... dar ... pas! va pup fetele ... sunt franta ... maini dimineata fac eu cafeaua!! [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Acolo fumeile vorbesc despre cum le fac ele pe toate bine si mie mie lene sa ma misc dar sa mai si fac ceva.[:D] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
Of,maine tre' sa merg calare prin magazine cu sorela.Are nevoie de tinuta de nunta.Da' am sa merg,ce am sa fac?Oare am inceput sa ma transform in barbat?Ca nu-mi mai place sa merg prin magazine si cand o fac, termin repede.Vad dintr-o okire daca-i ceva frumos sau nu si valea.
Ah ce as mai umbla si eu prin magazine dar nu mai am timp.Daca merg cu sotul meu ma ia repede pe sus si eu tot ne imbracata raman.El in 10 min ia juma de magazin si pleaca eu raman pe langa cica noi femeile suntem mofturoase.[:D] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
quote:
Originally posted by wonderful
Of,maine tre' sa merg calare prin magazine cu sorela.Are nevoie de tinuta de nunta.
Foarte bine ca deja ai invitat-o la nunta noastra. Sa facem listele cu invitatii. [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Vai de mine,s-a si aflat?Si eu n-am tzoale!Tre' sa ma uit si pt. mine.Ptiu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, Wonderful, eu nu ma mai marit, sorry. [:D] De insurat- da, ma insor. [:D] Pai nu-mi sta bine mie cu picioarele pe masa si cu trabucul in coltul gurii, citind ziarul si uitandu-ma la teveu? ha? PS: E un subiect super dragut la ZZ, daca vrei sa te distrezi. ingioi. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Hehe, Wonderful, eu nu ma mai marit, sorry. [:D] De insurat- da, ma insor. [:D] Pai nu-mi sta bine mie cu picioarele pe masa si cu trabucul in coltul gurii, citind ziarul si uitandu-ma la teveu? ha? PS: E un subiect super dragut la ZZ, daca vrei sa te distrezi. ingioi. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Si sa fiu a2a oara fraiera?N-ai sa vezi.Dixit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...