Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Alta cafea... in aceiasi cafenea


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Wonderful, pai ti-ai ales un subiect cu totul nepotrivit ca sa postezi ceva serios, atata tot. Data viitoare fii mai atenta [:D] Maru, te pup! Cam devreme pentru nani...da' te las, stiu ca gravidutele trebuie sa manance si sa doarma mult![pup] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Adina, draga mea, la mine e abia 4 dupa amiaza, ce somn? da daca se adevereste faza cu sarcina, vin la Buc si iti frig o scarmaneala, or te pun sa il botezi! Fata draga, nu e momentul....[bang][bang][bang][bang] Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Pai sa te uiti, dar sa ai grija ce rochie iti alegi ca vreau sa fii cea mai frumoasa mireasa. [olala] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
pai si noi ce mai suntem? acu dupa ce m-ai lasat gravida (ptiu drace![bang][bang][bang][bang]), mai Adina mai, asa se procedeaza? Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor sunt supartata tare,au fost 2 cutremure mari in peru,in octombrie avem planuita vacanta in peru sa vizitam maciu picchiu si lacul titicaca.profitam ca barbatul meu mergea la un curs ptru 3 zile ,shi apoi ramineam cu totii 8 zile sa vizitam ce aveam de gind. acum cred ca s-au naruit toate planurile mi-e cam naspa sa merg sa vad atitea ruine si cred ca a scazut si nevelul turismului. nu stiu ce am sa fac.astazi am stat toata ziua cu ochii pe televizor ca dadeau in direct din peru[q][q]ce tristete. adino vin cu tine in luna de miere ,te iubesc mai mult de cind esti mormoanca.[si-eu] am si eu citeva nelamuriri ,nu unde se baga ob-ul[:p] ,ci cine masa este columbeanca asta ca daca nu am auzit atita despre ea ca deja nu mai pot dormi,[hot][grup]a ajuns pina si in meniul cafenelei. am citit tot meniul si am decis sa aduc un babalao sa scuture cafineaua ca s-au astupat cosurile , nu mai aveti oxigen si a-ti luat-o la urechie. va las o stacana de cafea fara cofeina, deja sunteti cu droguil in singe. frumusico autocarul dupa psihiatrie are oprire la decofeinizare, asta este peste drum de psihiatrie ,sa nu uiti sa anunti cioferul. tot trista sunt......nu vacanta ma doare ,am vazut cum scoteau copii de sub darimaturi..off. monica mami de print
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, Imi pare rau Principe pt vacanta ta si mai tare imi pare rau ce se intampla acolo.Eu intotdeauna cand vad asemenea nenorociri pe pamantul asta imi zic in mintea mea ca toate se intampla cu un scop si ca nimic nu este la intamplare ca sa nu pun atatea la inima ca mor naiba de tanara. O sa mai gasesti tu un loc frumos pt vacanta alta data.Te [pup] si nu mai fi supi. Fetelor voi bantuiti nu gluma dimineata cu nopatea in cap cand nimic nu mai misca,toata lumea este amortita. Hai ca va fac mai fac si eu neste cafea in dimineata asta.Nu am mai fost de servici la cafenea de mult [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] Si va dau si ceva de papica ca sa nu mestece stomacul in gol. [papica][papica][papica][papica][papica][papica][papica][papica] Va las ca eu ma bag somn din nou.I-am dat lui puiutul meu sa pape,am bagat si eu ceva pe sub nas si ma duc sa ma azval in pat. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf, dupa ce ca botez, cunun si adun destine separate, acu' ma puneti sa fac si cafeaua. Principe, n-am putut sa ma uit la stiri ca m-a busit plansul instantaneu...Vai de ei bietii oameni! Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://new.photos.yahoo.com/antohi_andreea/photo/294928804362650133/5"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...