Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Alta cafea... in aceiasi cafenea


Recommended Posts

neata. bine ca a facut iuliana cafeaua ca eu n-am timp azi. dupa ce am avut concert de bebe cu plans isteric pe la 5.30, acum am si trebi multe, ca cica plecam la mare. bb ... plangea saracul de ti se rupea sufletul. io am zis ca e de la dinti, am bagat calgel, s-a maimutarit taticul din dotare la el, sa zicem ca se mai calmase. da' nu fu asta ... ca am vazut acu' pe lumina ca are o pata grenuie la spranceana stanga, de parca la piscat ceva ... mama masii de gaza piscatoare [poc]. va pup si mai trec p-aci in pauze ... ca trebuie sa fac bagaje (patut, carut, biberoane ... ) si sa ma deratizez si eu (a se citi: manichiurit, pedichiurit si spalat par). of ce de trebi!!!! [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
`Neata. [:(] Sint tare trista. Ati stabilit detalii de nunti fara mine. Nici nevasta, nici barbat... Desi cred ca de nevasta nu-s buna: mincare n-am timp sa fac si nici nu-mi place s-o fac [papica] - doar s-o maninc; curatenie ... [ttv] tare grea; de spalat pot ... [spala] daca-mi luati amsina si uscator; si mai pot ceva... [xinpat] dar ... inca sint in probe - fara rezultate spectculoase.[grasa] Asa ca? ma luati si pe mine???? De tot... da al meu de baut!!! Va pup si ne mai auzim, ca doar sint la serviciu ([pup] wonderful am vazut ca te sperisei ca se suparara fetele pe tine... crezi tu??? ce noroc ai avea nici nu stii) Eu vreau o ciocolata calda? Se poate? "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai ele doar se cununa, copii tre' sa-i faci tu!! Io cunun la ele si botez la tine!! Am sa o iau si pe maru ca fie co-nasa ca-i greu cu banii...[bang] Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://new.photos.yahoo.com/antohi_andreea/photo/294928804362650133/5"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele. Multam harnicutelor ptr. cafea si gustare. Si acum ca am baut si mancat, sa trecem la lucruri serioase. Deci ne bagati la cheltuieli, nunti, botezuri, rochii? Noroc ca mi-am facut descoperit la card, ca ma luati pe nepregatite. La capitolul cumparaturi stau foarte prost. Nu-mi prea place sa cutreier magazinele. Si Calin adora acest lucru. Cand mergem la cumparaturi este in culmea fericirii. Bine, smecherul stie ca mereu ii pica cate ceva ce-si doreste. Cu pregatirile de we cum stati?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit in club. Si eu fac cumparaturi atunci cind am nevoie. Nu-mi place sa colind magazinele. Ma lipesc de vre-o vitrina si vreau exact ce vad pe manechin. [hot] Despre we - al meu izbit face 10 de la terminarea liceului - asa ca simbata ziua va fi ... a meeeeaaaa toata. Seara inca nu se stie. Nu au stbilit inca. Iar duminicaaaa.......cine stie. Un gratar cred. "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Slaba miscarea dimineata pe aici. Cred ca intr-o jumatate de ora plec si eu spre casa. Imi iau si eu pranzul cu puiutul meu. Si pe urma bag si putin somnic de voie cu Calinutz in brate. Nu de alta dar sa particip si eu mai activ deseara. Maine avem petrecere la Discover me, la verisoarele noastre, iar duminica sper sa finalizam operatiunea "camera", adica sa-i mai modificam lui Calin camera, dupa dorintele expuse, poate, poate, se indura sa doarma singurel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi sinteti active seara... eu ajung acasa dupa 23 - 24... si nu va mai prind....Asa ca vb dimineata singura. [bang] Ma descurc tre bine la asta. Tu vb de dormit dupa-amiaza... ce viata. Vezi de ce vreau bebe, pote asa ma odihnesc si eu. Toata lumea alearga acum, eu zac la birou. Am fost plecata cred ca proape 1 ora si sa lesin de cald. Cind coboram din masina ma lovea caldura. Am devenit sensibila la cald. Cred ca din cauza programului - inchisa in birou all day. Acum papcesc putin. Sa nu ma obosesc prea tare si sa slabesc... micutza de mine. "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...