Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Alta cafea... in aceiasi cafenea


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetele... am avut o zi de pomina... N-am mai avut timp sa stau pe Dc cit as fi vrut. Cred ca m-a deochiat cineva... [:D] Tre` sa scuip in sin... sau sa scuipe altcineva... Iuliana nu te enerva... si-au mai "luat-o" si altii si i-au raspuns [bang] - in vannnnnnnn Wonderful ti-e frica ca Adina nu vine inapoi??? Stai linistita... ca nici n-apuca sa plece bine si intra pe DC - e cronica dependenta... Va dati seama ca Maadi doarme la ora asta... si la mine inchid tel. scriu 2 cuv. si suna iar... [bang] "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
Adina!!!!Misca si fa-ti bagajele!C-o sa pleci in anusu' gol daca stai calare numa' pe dc.
Nici geanta de voiaj nu am scos-o, si nici vreo haina. Dar mai mult de 10 min nu poate sa ia chestia asta. Ce mare minune sa-ti faci bagajele? Uite, aloc o jumatate de ora, nu-i suficient? Hm, macar atata sa pot face si eu cum trebuie, bagajele. Ca si-asa mi le fac saptamanal... Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
Fetili,io iar n-am dormit pan' la 5 am.Cred ca de vina-i nunta asta care s-apropie.Apropos,Adinaaaa,vezi ce faci in conced!Poate te-mpinge [zz] si mai corupi si p-acolo niste fraiere.Deocamdata n-ai lamurit nici aici lucrurile si fetele-s taaaareeee [:(!][:(!][:(!]
Cine e suparat? Nu am zis ca avem loc pentru toata lumea? Hm. Bine, mai zic o data. Avem loc pentru toata lumea. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu ti-ai facut bagajul? De 2-3 pagini te tot trimit fetele sa-ti stringi bgajul si-ti tot urez drum bun...[bang] Pina la urma cind pleci. Cit despre personaj... chiar am crezut ca ... are nevoie de ajutor. Nu am urmarit mereu subiectele ei... erau la fel de lungi ca si cafelele noastre. "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata somnoroaselor!! azi nu deschid tembelizorul ,ca nu am putut dormi noaptea trecuta ,am deschis compul. ce atita bagaj ,daca merge in luna de miere o sa stea mai mult la nudul gol ,am dreptate adinuto??? si tot nu m-ati lamurit cine este columbeanca??dar monica dar nenea lui columbeanca?? monica mami de print
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat care din cand in cand sa faca curat, sa gateasca si sa repare ce se mai strica prin casa. Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat caruia sa-i destainuie aspiratiile ei si care sa o asculte si sa o inteleaga. Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat care sa o admire si care sa faca dragoste cu ea din placere. Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat care sa o scoata in lume si sa o trateze ca pe o printesa tot timpul, nu doar la ocaziile speciale. Este foarte important ca cei patru barbati sa nu se cunoasca intre ei... "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Principe uite ici... http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=104520&whichpage=5 Despre Columbeni. Insa mai sint inca 4-5 capitole... Este o familie tinara [:D] cu bebe mic... foarte controversta [hot] O telenovela - el bogat, ea saraca, el batrin, ea tinara, el scund, ea inalta... Diferiti ... dar se iubesc. [:D] "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...