Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Alta cafea... in aceiasi cafenea


Recommended Posts

Noi am fost astazi la iarba verde in parc cica sa mai respiram si noi putin aer curat. A fost bine.Maine mergem iar se ne mai destindem putintel la iarba,mai pastem ceva,o carnita,un graterel,cu ce putem si noi. Am pus-o pe bombonica mea sa traga bilete pt loto.Sa vedem daca iese ceva cu toate ca cred ca sunt musamalizate. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
la noi este sezonul ploios deci ploua cam in fiecare dupa amiaza ,nu prea putem sa ieshim,nu putem sa mergem la noi la tara ,la paradisul tropical fiindca riscam sa raminem fara curent cind plua [cina2]. asa ca fac mititei ii pun p grataru electric si beau bere.[cheers] monica mami de print
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De oftica m-am dus si am gatit niste spanac cu pui.Asa ca sa imi treaca de mitittei.[:D] Mai bine aleg mari...[:D] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iubitelor,scumpelor,orice pot face numa' sa uit de voi, nu.A intervenit,neasteptat,o miiiica vacanta,d'aia n-am mai avut cum sa va tzuc.Printre picaturi imi fac timp sa dau cate un semn de viata.Nici macar Adinei,sultanca noastra,nu am putut sa-i urez 'Drum bun' si petrecere frumoasa.Oare ma iarta sau am cazut in dizgratzii?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by andrath
pai ele doar se cununa, copii tre' sa-i faci tu!! Io cunun la ele si botez la tine!! Am sa o iau si pe maru ca fie co-nasa ca-i greu cu banii...[bang] Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://new.photos.yahoo.com/antohi_andreea/photo/294928804362650133/5"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
no, ca a zis ca ma ia si pe mine de nevasta, barbat, ceva acolo Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu i-am zis Adinei drum bun, n-am avut net la servici, si am intrat pe fuga de acasa. asta cu netul la servici, universitatea sufera de sindromul Dorel, e a doua oara cand un natarau taie cu tarnacopul conexia la internet a universitatii. [alcool][alcool][alcool][alcool][bang][bang][bang] in iarna, cica unu cand si-a strans zapada din gradina a strans=o prea tare ca a taiat conexia acum din nou, si fa treaba...ce naiba iuliana draga, subiectul cu aragazul si spalatul cazii e numai de citit la cafea, fara enervari, e cum ai citi libertatea in Romania, sau mai stiu eu ce alt asa zis ziar wonderful, minivacanta placuta principe, imi pare rau de vacanta ta, imi pare rau si de bietii oameni Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata cafengioacelor. Luati de aici:[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] si ce va de papa ca sa nu va doara stomacul [papica][papica][papica] [papica][papica] Adina [turban]nu cred ca se va supara pe noi ca nu i-am spus drum bun inainte sa plece.Dumnezeu sa aiba grija de ea acolo si sa se intoarca bina acasa. Wonderful vacanta placuta si bravo mama ca iti iei si tu o vacanta ca sa te relaxezi,nimic nu strica totul este primit bine. Maru nu vreau sa imi intre apa cu nodalci in stomac citind subiectele lui Diana.Oare cati ani o avea ca minte nu prea vad sa aiba.Eu nu as suporta sa fac pe victima si chiar daca nu ma stie nimeni tot nu as face asa ceva pt ca mi se pare aiurea iar dupa aceea vine cu subiectul ala ca sa ne arate cat este ea de gospodina,e sluga,le face pt ca ii umfla barbasu ochii ca altfel nu s-ar mai fi agitat atat. Povesteste de parca zici ca nu s-a intamplat nimic si ca sfaturile de la persoanele care s-au agitat si au pus suflet cand i le-au dus s-au dus pe apa sambetei.Pai nu merita sa o iei la misto? Alessia este criminala rau[:D].Avem doua bucati sa ne traiasca[:D]. Lui Principe o sa ii treaca pana la urma supararea cu vacanta.Are un puiut acasa care o va bine dispune. Ina asteptam in fiecare zi rezultatul pozitiv,petrecem sau ce facem? Cred ca stefania a nascut.Beleutza nu stim pe unde umbla si ce face. Ioana tare piutul tau mancalar mama sa il manance pe el.Nazdravanel... Rebiana [pup] Defapt [pup] la toate.Azi ma duc iar la iarba verde si nu stiu la ce ora o sa vin.Am intrat sa va salut si sa va urez o zi superba si linistita.Odihniti-va bine. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca ,pe undeve,prinde bine cate o Diana,ca-ti dai seama la ce reduc unii viata,adica la o agitatie sterila,o oboseala permanenta si inutila iar in final se uita ce-i mai important.Eu nu stiu istoricul Dianei,dar am dedus unele lucruri din ceea ce au mentionat fetele:barbat agresiv,lenes si dorinta ei de a-i preintampina nevoile ca sa evite alte conflicte.Mi-e mila de ea.Poata o baga ceva la cap chiar si din ironiile fetelor,desi,dupa cum persista in convingerile ei,sunt slabe sperante.fata asta si-a pierdut respectul de sine,simtul masurii si cred ca-s f. dezorganizati.Cum...sa se adune atata mizerie de la o zi la alta?Eu as turba sa ranesc ca la porci in fiecare zi si degeaba.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...