Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Alta cafea... in aceiasi cafenea


Recommended Posts

Buna seara, dupa o cina copiasa udata cu un vin rosu` (d-ala pe care-l bea el... ptr. mine [:)]) Vad ca va plimbati, va distrati. Nu ca noi. Ieri am muncit, iar azi am urmat sfaturile Dianei - am facut curatenie, mincare, calcat ... si apoi un prinz copios. Va pup "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna seara, cam multa liniste pe aici.ina si sotul meu a facut curatenie in seara asta ca eu nu am mai putut,ma tine foarte mult ocupata.ce sot am mancal-ar mama sa il manance[bis].cum sa nu iubesti un barbat ca el. wonderful ai dreptate dar nu vezi ca ea nu intelege nimic din ce i se spune.nu inteleg de ce mai cere sfaturi daca nu le ia deloc in seama.si mie imi este mila de ea si de naivitatea ei,este o sclava pt el nu sotie dar nu vezi ca ea nu intelege asta. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca mai bantui pe aici.A fost multa liniste pe aici. Ce s-a intamplat dregelor cu voi? Nu mai beti cafea deloc? Wonderful cum este cu vacanta? "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fete. hai ca m-am intors de la mare si speram sa beau o cafea facuta de careva dintre voi. vad ca sunteti puturosele asa ca fac eu cafeaua ... va pup si mai desfac din bagaje ca nu mai avem loc printre ele! [pup] da' revin!! [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ina n-am avut timp de intalneli extra. am sta in venus, ne-am intalnit acolo cu cumnatii si copiii lor, asa ca am avut mai tot timpul ocupat. de fapt ... ce timp?? ca ne-am bucurat de 1 de plaja. teoretic si ieri am fi putut face plaja, dar nu ne-a dat matei voie. cum sa stea el in carut cand era atata lume in jurul lui???? nuuuu!!! el avea de socializat!! asa ca vroia batz in brate. cum nu era ora sa stea el la soare (11 si cald de mureai) am plecat de pe plaja rapid si apoi spre casa. deci ... cu alta ocazie! [pup] [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, ca neata a cam trecut. Mai beti o cafea? [cafea][cafea][cafea]. Avem si ceai si ciocolata calda. Asteptam insa limonada. Serviti si o gustarica, ca merge la ora asta.[papica][papica]. Plimbaretele, cum a fost minivacanta de we? De bine ce vineri am tras un pui de somn cu Calin si ma trezisem super fresh, seara, cand sa intru si eu la o barfa mica pe DC, nema net. Astazi ii iau la 3 pazeste pe cei cu netul. Si Calin a fost disperat - un we fara jocuri. Finally se apropie si vacanta noastra. Vineri o tulim la munte ptr. vreo 10 zile. Abia asteptam. Sa aveti o saptamana frumoasa! [pup] multi la toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maadi si tu pleci in concediu??? Offf... numai noi stam acasa. Nu-mi mai aiu niciodata concediu la inceputul verii. Astazi mi-am facut si eu albumul foto. Si incerc sa descarc la poze. Cind termin va pun adresa. Sa vedeti ce frumuseti (naturale... nu noi... [:)] "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...