Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Verigheta, obligatorie ?


joxy

Recommended Posts

Intreb asa.. ca intre barbatzi, nu va supara cateodata verigheta pe deget ? Mergem pe strada.. si se uita cu oki lungi la noi cate o caprioara de fata... o gazela subtzirika... zambeshte timid... si ii cad oki pe verigheta... se skimba brusc atitudinea, intorce kapul si trece nepasator mai departe. Nu-i pacat sa dezamagim tinerele care ne zambesc si noua ?!... 1 , 2 pe an.. dar de ce sa le stricam ziua ? Voua va cer nevestele sa purtati verigheta ?... nu e vorba ca eu nu port... dar cum credeti ca este mai bine.. cu sau fara ? La femei e mai greu de observat.. e verigheta, e inel.. e inel de logodna... si noi barbatzii oricum nu prea dam importanta la lucrurile astea, in skimb.. fetele, fetele.. te masoara de sus pana jos.. si le intra in oki orice detaliu. Fetele.. nu sariti pe mine, ca eu port verigheta ! [;)] Cu respect, Florin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 37
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai, hai ca ma bag si eu cu un raspuns. Al meu sot nu o poarta. Si asta din cauza muncii lui (e instructor de karate).[box] Si ar fi cam nasol du-te la antrnament scoate-o, termina antrenamentul, pune-o. Pe mine cel putin nu ma deranjeaza. Ei, ca se uita femeile la el, cu sau fara verigheta, nu ma poate face decat sa ma simt mandra ca am un asemenea barbat![:D] Si in fond, tine doar de el, daca va face un pas gresit. Cu sau fara verigheta, orice barbat, daca vrea, calca stramb! Asa ca nu sta totul in verigheta. [pup]Pupici, Cosmina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Joxule nu stiu daca te inspira, da barbata-meu a "pierdut-o" in luna de miere. Si ca sa fie sigur ca nu o mai gasim veci, a pierdut-o in mare. Oricum barbatii insurati sunt mai interesanti,cica e o kestie verificata. Nu de mine. pup la tine si fetele tale "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu sot s-a ingrasat dupa nunta, asa ca nu l-a mai incaput verigheta. Am pus-o intr-o cutiuta, la pastrare. Cind am ramas gravida mi s-au umflat miinile, asa ca am renuntat si eu la ea, punind-o linga cea a sotului. Acum la aproape 2 ani de la nastere am primit ceva aluzii cu privire la repunerea verighetei pe deget, dar m-am obisnuit asa de bine fara, incit i-am raspuns ca atunci cind o sa si-o puna el pe deget o s-o pun si eu. Asa ca....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai mai baieti voi nu stiati ca verigheta nu e un handicap ci o garantie??[;)] Gagici, nu-mi sariti in cap ca e doar o gluma[:D] Btw, sota-miu nu o da niciodata jos de la mana, e subtirica si s-a obisnuit cu ea si zice ca nici o simte pe deget dar daca se intampla sa o dea jos spune ca simte ca lipseste. Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...