Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Apetitul lui sexual imi da batai de cap


Recommended Posts

Scarmanus, nu vrei sa ti-l imprumut pe al meu vreo saptamana? [:D][:D] Nimic nu-l da gata, mey, e mereu fresh, si dupa o noapte alba, si dupa 5 berici... Trebuie sa-i exclud total telina din meniu! Cred ca as face bani seriosi cu el!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cred ca faptul ca locuiti cu parintii nu te ajuta deloc pe de alta parte, inainte de casatorie cum era, tot el fierbinte si tu ceva mai rece? faza asta cu "luatul cam pe sus" nu-mi place nici mie, dar o solutie ar fi sa incerci sa-i explici ca este bine sa urmareasca si reactiile tale cand are astfel de intentii; e ca la dans: face el un pas faci tu unul si tot asa pana va invartiti de ametiti si nu mai stiti ce e cu voi ... dar daca el face unul doi pasi si tu nu te-ai miscat din loc, ar fi cazul sa-si dea seama ca e cazul sa se opreasca sau sa se miste mai lent; asta daca vrea sa-ti faca placere, si sunt convinsa ca vrea! iar daca va fi mai atent la aspectul asta, sa vezi ce te vei infierbanta si tu, chiar si in toiul noptii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! E adevarat ca si faptul ca stai cu parintii in casa te inhiba mult;poate reusiti sa va mutati singurei sa te simti mai in largul tau;ufffff si al meu e la fel dar noi stam singurei si mai am si o fetita nazdravana si geloasa care nu suporta sa ne pupam in fata ei ca e imediat intre noi,acuma ea adoarme cam tarziu si imi e si mie somn tot pe la ora aia...Oricum si pentru mine sexul e ceva "sublim"cum spunea cineva de pe forum,daca ar putea sa lipsesca cu desavarsire...hihihihihi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...