Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Drajilor nu va postam banku asta mitocanesc daca nu aveam discutii cu sotu pe tema asta. Si amu bancu: Un barbat, insotit de o femeie superba si un copil dragalas intra intr-o cofetarie. Comanda o inghetata de vanile pentru sotie, o inghetata de ciocolata pentru el. Apoi ii da una peste cap lu al mic si il intreaba "tu ce inghetata vrei cap-sec?" Vanzatoarea il intreaba contrariata "De ce va loviti copilu si ii spuneti cap-sec?" El "De ce are nevoie un barbat ca sa fie fericit? De o casa grozava, o super masina si o femeie superba cu un vagin stramt. Vezi super-vila aia de pe deal, cu piscina, parc si fazani?E a mea. Vezi masina sport, ultimul tip, super-meseriasa parcata in fata cofetariei?E a mea. O vezi pe femeia asta superba de langa mine? Ei bine, avea cel mai grozav vagin pana a venit pe lume cap-sec" "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Wow, nu radeti, e de plans, am auzit de barbatzi tampitzi care se plang de asta.... Pe de alta parte, dupa cate am auzit, dupa nastere normala ( cu taietura de rigoare) un dr. poate sa " refaca" problema la parametrii anteriori, daca nu si mai... stramt... Si aku, ca tot suntem la glume, am o cunostinta haioasa, asistenta medicala, care le-a "facut" si re-re"facut" fete mati pe unele de cateva ori, ca vroiau sa se marite cu niste unii care vroiau numa nevasta virgina... [zz] V.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Victoria
Wow, nu radeti, e de plans, am auzit de barbatzi tampitzi care se plang de asta.... Pe de alta parte, dupa cate am auzit, dupa nastere normala ( cu taietura de rigoare) un dr. poate sa " refaca" problema la parametrii anteriori, daca nu si mai... stramt... Si aku, ca tot suntem la glume, am o cunostinta haioasa, asistenta medicala, care le-a "facut" si re-re"facut" fete mati pe unele de cateva ori, ca vroiau sa se marite cu niste unii care vroiau numa nevasta virgina... [zz] Da, draga, ce tampitzi de barbatzi, depun marturie ca dupa nastere doctoru' intr-adevar te poate aranja si mai bine ca inainte. [pk]V.
ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...