Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gradinita la 2 ani si 4 luni


Recommended Posts

Pt. Made, din cite spui, conditiile nu sint chiar grozave Referitor la temerile tale, cred ca te vei lamuri curind cum e tratat. Incearca sa-l tragi de limba cit mai mult despre ce a facut acolo, ce a mincat etc. Si cred ca ai putea incerca sa vii sa-l iei mai devreme ca sa le iei prin surprindere. Eu am oroare de gradinitele urite, mohorite, inghesuite si am refuzat sa duc copilul intr-un astfel de loc tocmai de teama unor efecte pe termen lung.. Eu zic sa ai rabdare sa vezi cum se adapteaza copilul si, la o adica, cred ca il vei putea muta fara probleme cind se rezolva si problema cu WC-ul. Mult succes!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pt. Jackie, Multumesc pentru incurajare. Chestia cu cresa de stat am ales-o si findca baiatul nostru a fost (si este) cam rasfat ( are cam tot ce si-a dorit el si noi pe langa el) si deja cred ca trebuie sa vada cam cum sunt alti copii (pentru el nu exista "nu avem "- raspunsul lui este "cumpaam" ).Cateodata imi pare rau ca nu au cine stie ce conditii dar nici nu vreau sa-l rasfat prea mult.Are atatea jucarii , ca nici nu se mai joaca cu ele. Oricum o sa incerc chestia cu luatul prin surprinere. Multumesc pentru sfat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...