Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

ati poza goale ?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
am vazut si eu in treacat poza despre care vorbesti, pe coperta unei reviste, poza e grozava, dar persoana nu este prima (i-a luat-o inainte demi moore, asa se scrie?); am facut si eu poze cu burtica, chiar cu cateva zile inainte sa nasc; pozele sunt facute in sutien si bikini dar nu m-ar fi deranjat sa ma dezbrac mai mult, insa mi-ar fi fost mai greu sa le arat tuturor prietenilor :)) daca eram mai dezbracata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca unele femei simt nevoia sa imortalizeze momentul cind sint insarcinate pozind goale (ca demi moore si altele care nu-mi vin in minte acum) iar in germania am observat ca este o practica ca acasa, impreuna cu sotul sa-si modeleze cu gips (sau ceva de genul asta) burtica si eventual sinii, uneori o fac si tatii ca sa-si compare burticile si de citeva ori am vazut ca burtica lor o depaseau pe a mamei [:D] sau se intilnesc mai multi parinti, mamicile isi descopera burticile iar tatii fac diferite desene pe burticile acestora apoi le pozeaza. Un obicei frumos care spune multe despre bucuria si nerabdarea acestora in asteptarea copilului mult dorit. Sarcina usoara si bebei sanatosi, frumosi si cuminti va doresc. O concluzie este locul in care te-ai plictisit sa mai gindesti...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine nu ma dadea ideea asta afara din casa dar dupa ce am vazut pozele Yasminei...MERITA! Superbe ! Am vazut un reportaj (tot la nemti evident) taticul facea un mulaj din ghips cu burtica si sanii mamicii si dupa ce se intarea ii fixa un suport si facea o veioza. Super!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...