Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Acu, io zic ca tura asta sa avetzi grija sa nu se combine Ochila cu ma-sa/sor-sa ZOZO, ca dupa atatea back-cross-uri ar putea sa iasa la iveala nishte gene recesive de toata minunea, sa nu va pomenitzi cu cine stie ce (nu e obligatoriu sa iasa nasol, da se poate). Mai bine castrati pe unul din ei, sa avetzi linishte. Have fun, intzeleg ca ti-ai linishtit socrii[:D] V.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 218
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ochinegrii draga, daca ai sti ce soacra am ti-ai da seama ca asta e ce mai mica pedeapsa (tocmai am scris una din noile probleme cu ea , la subiectul "Ajutor" postat la In unul sau in doi... mergem mai departe!-poate imi dai un sfat acolo, ca-mi iau campiiiiiiii)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danuta draga, Nici nu stii cat de bine te inteleg, da nu cred sa o ajute (pe soacra, ma refer) sa aiba o gramada de pisoi consangvinizatzi.Ka mai ushor castrezi matza decat sa-i tai limba soacrei... draga de ea...Eu am cam rezolvat ku a mea, itz spun shi kum da nu stiu unde, sa nu devim sobektu', ca pesicile n-au nici o vina... V.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Victoria
Danuta draga, Nici nu stii cat de bine te inteleg, da nu cred sa o ajute (pe soacra, ma refer) sa aiba o gramada de pisoi consangvinizatzi.Ka mai ushor castrezi matza decat sa-i tai limba soacrei... draga de ea...Eu am cam rezolvat ku a mea, itz spun shi kum da nu stiu unde, sa nu devim sobektu', ca pesicile n-au nici o vina... V.
Sefa, te întreabã o blonda : pe cine ai "rezolvat" ?. [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D] Nu de alta, da' si eu am mai rezolvat una, alta ..... Sã fiti iubite !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Victoria
Danuta draga, Nici nu stii cat de bine te inteleg, da nu cred sa o ajute (pe soacra, ma refer) sa aiba o gramada de pisoi consangvinizatzi.Ka mai ushor castrezi matza decat sa-i tai limba soacrei... draga de ea...Eu am cam rezolvat ku a mea, itz spun shi kum da nu stiu unde, sa nu devim sobektu', ca pesicile n-au nici o vina... V.
La subiectul "Ajutor" postat la "In unul sau in doi... mergem mai departe!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey ochisori mey, Ku soakra, mey, ku soacra am rezolvat...Auzi, mi-a zis sa dau matza de akasa, in eventualitatea ka vine un BB... Aolio, cum sa-l dau eu pe micul paros, care mi-a fost alaturi la bine si la greu, barbat in casa, mi-a platit lumina si telefonul. Nu va radetzi, ka va spun kum: a fost solicitat la monta, am primit un pui ca drept de monta, l-am vandut, de banii aia mi-am luat o data ceva prin casa, de la alti pui am platit, cum zisei, lumina si tel., a fost prima persoana(ca sa zic asa) care m-a ajutat cu keltuielile casei, pana sa-l cunosc pe barbatu-meu si sa ma marit. Inutil sa va spun ca m-am maritat cu primul care a trecut de testul matzei... asta intr-o postare viitoare, daca va mai intereseaza, dupa ce va opritzi din ras.... V. (blonda, of course)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...