Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Barbat intretinut?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Aniela Vad durerea si pe chipul sotului meu. Una dintre voi, fetelor, m-a intrebat daca a incercat sa-si gaseasca un job. A avut propria lui afacere, dar in acest an a avut mereu probleme, si chiar daca a incheiat alte contracte banii nu apar.Treburile se desfasoara extrem de greu, bancile din Romania ingreunand desfasurarea normala a lucrurilor. Va multumesc din nou, pentru ca sunteti alaturi de mine.
In cazul acesta, fii alaturi de el, vei vedea ca lucrurile vor intra in fagasul normal. [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 11 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
EU II DAU DREPTATE YASMINEI !VOI TREBUIE SA FITI UN TOT PE CARE NIMENI ORICAT DE APROPIAT AR FI SA NU IL DESPARTA .EU INTELEG PRIN "INTRETINUT"UN BARBAT CARE NU DORESTE SA MUNCEASCA,SE COMPLACE IN ACEA SITUATIE ,DAR CRED CA SOTUL TAU NU ARE SERVICI DIN ALTE MOTIVE CARE NU IL FAC RESPONSABIL DIRECT SI POATE IN CURAND ISI VA GASI UN LOC DE MUNCA.NU? PANA ATUNCI IUBITI-VA ,RESPECTATI-VA SI NU UITA CA ,CUVINTELE SPUSE LA NERVI NU POT FI STERSE DIN MEMORIE,VRAND -NEVRAND II VOR APARE IN MINTE. LASA-TI RUDELE ,CHIAR SI TATAL,SPUNE-LE DIRECT CA NU ADMITI SA VORBEASCA URAT DESPRE SOTUL TAU,NICI SA ISI DEA CU PAREREA DESPRE SITUATIE SI CA ESTE PROBLEMA VOASTRA SI O SA O DISCUTATI NUMAI IN FAMILIE. EU ASA AM FACUT SI ESTE O LINISTE.........NU UITA CA VIATA ESTE CA [bicla],MAI CAZI,DAR TE RIDICI SI DAI MAI DEPARTE LA PEDALE.[pup][pup][pup][pup] M.DRAGU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...