Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Muzicienii!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sabina, ce face sotul tau? Transmite-i te rog salutari din partea mea. Este un om si un profesor extraordinar. Intreaba-l daca isi mai aminteste cand ne-a predat despre " Sonata lunii". Nu o sa uit ora aceea. Ne-a demonstrat ca daca ar fi fost scrisa in alta tonalitate, nu ar fi sunat la fel. A fost super acea ora. Ma bucur ca esti sotia lui. pupici Crinuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Crinuta, Simi e bine, dar nu-si aminteste de ora respectiva, desigur! Dar pe tine te tine minte, ca fiind o fata f. buna si serioasa! Generatia voastra( cu Alex Tomescu, Lelia Iancovici , Mara Dobrescu etc.) i-a fost foarte draga! Adriana, ce mai faci? Tu poti studia la pian cu asa un burton? Ca eu nici la masa nu stateam prea mult( la Compozitie vreau sa zic), si am avut burta f. f mica! Puteti s-o admirati pe Sofia la Paginuta, i-am schimbat poza! Draga Vio, nu te complexa! Nemtii sunt f. permisivi, si apreciaza pe oricine pune mana pe un instrument! De altfel, cred ca orice muzician apreciaza pe cineva care are dragoste de sunete, asa...lasa copmlexele si da recital la draga de soacra! Pupici Sabina & Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Crinuta, eu ajung sambata in Bucuresti si stau pana dupa Craciun! Poate ne intalnim toti si cu Sabina si cu copiii la un restaurant pentru copii sau undeva unde nu se fumeaza. Daca nu facem asa, eu cu Sabina ne vom vedea sigur (de fiecare data cand venim in Bucuresti ma duc pe la ea) insa acum as vrea sa iesim undeva, ori la aer curat ori intr-un restaurant, ceva. Sabina, ti-am vazut poza ce mare a crescut Sofia ta! Mi-e dooor de voi! Sibin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sabina, hai sa ne vedem sambata seara undeva, ca atunci putem....dar CU copiii! Crinuta, propune tu o locatie fara fum si cu caldura, te rog. S-ar putea sa venim si noi la Busteni 1 zi :-) ! (intre Craciun si Revelion) Crinuta, daca stii vreun McDonalds mai putin aglomerat, te rog, propune tu. Eu nu il stiu decat pe cel de la Romana, dar care e f aglomerat. Sabina, ai dreptate cu copilul, au anuntat epidemie de gripa la nivel mare in Rom., asa ca nici eu nu te sfatuiesc sa te duci. Va pup pe toti si deabia astept, cu drag, Irina si Sofia cea jucausa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...