Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

mamici si burtici din montreal


Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
bine ai venit pe forum! si sper sa facem o gasca mareeeee de montrealeze [:D][:D][:D] eu am o fetita Maia de 4 ani si 9 luni si un bebe Robert de numai 2luni(3 in curand) [copil] tinem legatura!acum ma cheama datoria...[;)] ange,mamica de 2 ori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai ca incet,incet dat sigur facem hora mare de [canada] mamici si burtici,aici pe forum [cool][cool] eu sunt camelia! ange(de fapt voi stiti ca ange=inger)este doar numele meu de pe forum[:D] vasce,bb tau trebuie sa fie cat o neghinitza.cum te simti?te asteptam cu povesti despre tine si burtica ta[gravi].Sa ai o sarcina usoara! Podeanu, dana cum este cu 2 gemeni?! uhh..intotdeauna am admirat mamicile cu gemeni.Tare curajoase trebuie sa fiti!!! Cati ani au gemenii tai! Dandanescu,asa sa fie.sa ne iubeasca sotzii 100 de ani! Dania,ce nume frumos!!! este prima oara cand aud numele asta...interesant! cat are fetitza ta? ungureaa,adina probabil ai vazut mailul de ai venit aici.merci!nu ne prezintzi flacaul? unde ai nascut,la ce spital? sunteti cu 3 sapt. mai mari decat noi[;)] mamicilor si burticilor [pup],merg din nou la datorie...Robi al meu de 2 zile tare agitat este! probabil caldura sau umiditatea-l deranjeaza...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate celui care a avut ideea acestui forum... ca am pe unde sa ma plimb. Am fost pe la moldoveni si acum am nimerit aici. Eu sint Cornelia si am o fetita de 2 ani si o luna, Agata, frumoasa, desteapta, cuminte (si la gradinita de o luna!), asa cum numai puiutii lu' mama pot fi. Locuiesc in Montreal. Ma primiti si pe mine in hora? [grup] Cornelia, mamica Agatei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ! Ei sintem citeva la Montréal, asa ca sper sa se faca frumos intr-o zi si sa ne vedem la iarba verde cu puisorii ! As dori sa anexez o poza cu puiul meu, dar nu stiu cum, si pagina personala nu am (si acum stau si prost cu timpul...). Ca sa va spun despre pui, deci il cheama Gabriel, are aproape 15 saptamini, e tare frumos si curios, maninca o data pe noapte si cealalta data cind se scoala ii dau ceisor (caci e cald si umded si astfel se scoala mai des) si...seamana cu mine adica e brunetel si ondulat, dar ochii nu-i are ai mei, sint albastri ca doua smaralde. Este marea mea realizare acest copil. Iar eu...am 29 de ani, sint de 14 ani in Montréal si cam asta e [8D] Asadar cum facem sa ne vedem ? [cina2] Adina si bebe Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau sa ne intilnim, acum cit mai e vara si mai am timp, ca de pe 20 august incep in sfirsit cursurile de franceza; si tot de atunci, din experienta de anul trecut incepe si toamna (sau poate direct iarna? [:D]) Deci, cine are spirit de organizator? Au mai fost tentative... poate ca de data asta chiar reusim sa ne intilnim si noi! Cornelia, mamica Agatei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...