Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

mamici si burtici din montreal


Recommended Posts

Buna dimineata quebecoaselor. Invitatie mea de simbata era sa se mute duminica dar am zis no way,am ceva mult mai important de facut. Au anuntat vreme frumoasa si de abia astept.Pe tine Ange te-am vazut in poza,sper sa te recunosc la intilnire. Eu habar n-am cum se ajunge acolo la intrarea parcului. Ziceti-mi si mie pe unde s-o iau,daca ajung in centru. Pe curind Dana si gemenii http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Podeanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
nelia, calme-toi! cu carutzul s-a rezolvat.si daca stau bine sa ma gandesc Agata se va da si cu [bicla] carutzulpe care-l va avea Agata nu este dela umbrela(mic).a costat ceva $ acum 3 luni[:D][:D] nelia,vezi sa nu-ti uiti sotzul acasa [olala] dana,nici nu ma gandesc sa nu vi la intalnire. am sa-mi iau si sotzul ca sa-l "imperechez" cu al tau.or sa aibe ce discuta!!!tare-mi este ca nu vom avea loc de ei... Adina, vorbeste cu Dana poate te "agata" de pe drum. eu cu cea mai mare placere dar nu avem loc in masina...doar daca nu ai cu cine veni,am sa-l trimit pe al meu sotz sa te "agatze" dupa ce ne lasa pe noi in parcare,ok? sa spui mai fato! nu ai cum sa urci atata cu bb in carutz. cand ai sa ajungi in parc vom fi nevoite sa te reanimam [:D][:D] dar unde-ti este sotzul? nu ni-l aratzi si noua duminica? [:I] mamaaaaa abia astept sa ne vedem!!! [cool][cool][cool] pe mine ma recunoasteti repede. sunt blonda si o sa imping un carutz [:D][:D][:D] am deschis un subiect si la "discutzii generale" dar vad ca nimeni nu s-a inscris. este undeva pe a 2-a pagina...[bang][bang] cami http://community.webshots.com/user/maiaioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau Adina dar eu vin tocmai din directia opusa,South Shore.Dar poate te luam din statia de autobuz-daca ne spui unde si la ce ora. Tot nu m-ati lamurit unde e intrarea in parc sau acolo unde ne intilnim. Dana si gemenii http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Podeanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici pe mine nu m-ati lamurit, exista o singura parcare linga Lacul cu castori? Ange, sa-mi spui si cit vrei sa-ti dau pe carut, ca daca zici ca e nou... Abia astept sa se faca odata duminica, ora patru si sa va vad, in sfirsit. Cornelia, mamica Agatei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamnelor, abia astept sa ne intilnim!!! Sper sa gasesc drumul, o sa conduc prima oara singura in Mtl, o sa mai am si plodul la mine si o sa ma intrebe de o mie de ori cind ajungem o data... Dar tot imi fac aparitia! Tin pumnii tare sa fie cit mai fain afara si sa nu bata vintul. Pe miine, deci, in jur de ora patru. Simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oh, uite cum uitam... Sa va cer o parere, un sfat, ca eu am depasit virsta, adica nu eu, fiu-meu. Ma roaga cineva din Ro sa trimit un aparat de-ala de emisie receptie pentru camera bebelusului, sa-l auda din alta camera. Aveti idee de unde il iau si cam cit costa? Presupun ca de prin orice Walmart sau Canadian Tire, poate, dar, sincera sa fiu, nu-mi vine sa colind magazinele ca sa fac shopping around. Poate imi dati o idee. Sau poate are una din voi unul pe care nu il mai foloseste si il vinde? Cu multumiri si nerabdatoare pentru miine, Simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...