Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

mamici si burtici din montreal


Recommended Posts

nelia, bine ai nimerit aici!binetetles ca te primim in hora [grup] tzin sa te salut si eu [flo] ungureaa,mamamaa,mamamaa cati ani de canada ai!!! nu ai reusit sa te plictisesti??? [olala] pai o sa ne intalnim,sigur ca da.numai ca eu am fetitza in ro. in vacanta.dar am sa vin cu bb la prima intalnire[copil] cine propune un parc?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
nelia, am uitat sa te intreb cum este la garderie? de care este? fetitza mea a mers 3 ani la aceeasi garderie,una de arabi si nu a reusit sa se integreze deloc.Acum am inscris-o la un prematernel privat. va povestesc eu maine mai multe cand vin de la rendez-vous cu directoarea scoli. plange robi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Voi sinteti mai libere in timpul saptaminii sau in week-end ? Eu sint "libera" mai tot timpul, depinde si de vremea asta... De plictisit inca nu m-am plictisit, dar si cam stau pe Internet, deci cred ca totusi ma si plictisesc uneori [:D] Totul e bine aici dar parca lipseste ceva...si nu stiu ce ! Asadar sa-mi spuneti cind sinteti mai libere si sa propunem ceva. Eu stau in Ville Mont-Royal si pe aici sint felurite parcuri dragute, este o zona rezidentiala placuta de parcurs. pe curind ! Adina si bebe Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nelia, sa-ti traiasca Agata! am citit la dermatita atopica de ea. Robert al meu are de 2 luni aceasta dermatita nenorocita.Sunt atat de nervoasa pe tema asta!!! Am vazut 2 pediatrii si 4 medici in urgenta si nu am rezolvat nimic.Mi-au dat n creme,dintre care una preparata in farmacie cu cortizon;am facut tratament 10 zile dupa care au reaparut de 2 ori mai mult[bang][bang] habar nu aveam ca,cortizonul nu-i bun la bb!!! habar nu aveam cei aia dermatita atopica...noroc cu voi,noroc cu forumul! deci,ma poti ajuta?!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Ma puteti vedea in pagina mea personala impreuna cu Gabriel ! In sfrisit mi-am "uploadat" si eu o poza ! In ce priveste acel "ceva" of...e greu de definit, cred ca sintem ca si plantele, o data scoase din pamint nu mai prind radacini la fel ca prima data... Pe curind !! p.s. Despre ce e vorba cu dermatita ? Baiatul meu are inca cruste pe capusor, este acea "pielita" galbena cu care era invelit in burtica, dar asta cred ca dispare. Adina si bebe Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca sunt singura cu burtica de pe aici. Acum sunt bine insa in saptamanile 5-6 am avut sangerari maronii si ca urmare medicul mi-a recomandat Prometrium(progesteron)-timp de 2 luni cate 6 pastile pe zi si repaos total la pat pana mi-au trecut. In rest, nici un semn vizibil de sarcina, greturi am avut vreo saptamana si cam atat. Insa pofta de mancare mi-a disparut si ca urmare am slabit pana in prezent 4 kg. Vineri o sa merg din nou la medic sa vedem ce mai zice. Ceci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...