Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Honeymoon in Belgia!-Sfaturi?


Recommended Posts

Fetelor dragelor, Am o intrebare legata de Belgia si eventual Olanda (Amsterdam). In septembrie vrem sa mergem in mult asteptata luna de miere in Belgia, locul ales de mine, fiindca sotul meu nu vrea sa mergem prea departe, adica pe alte continete. Vrem sa vizitam Brugges, Gent si Bruxelles si avem cam o saptamana la dispozitie. Daca ne ajunge vremea poate tragem o fuga si la Amsterdam. Criteriul pentru care am ales Belgia e distanta inte orase si timpul pe care-l avem la dispozitie. Am vrut un loc cu personalitate dar nu de talia Parisului, unde m-as simti pierduta stiind cate sunt de vazut si ce putin timp am la dispozitie, deh e totusi luna de miere si nu goana dintr-un muzeu intr-altul. Intrebarea, asadar: imi puteti recomanda un loc frumos de cazare in Brugges, romantic, etc? Daca-mi dati sfaturi legate de does and donts e si mai bine, ce merita cumparat de acolo ca suvenir, etc. Astept cu mare nerabdare. Va multumesc si va imbratisez. scarmanus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Oau! ce veste minunata!ma bucur din suflet pentru voi,noi nu am plecat in luna de miere caci la doua luni a venit concediul si am vrut sa cunosc un pic tara ,dar mi-as fi dorit si eu sa am "O luna de miere" in fine poate o facem la nunta de argint! ,pina atunci ma bucur pt ceilalti,i-ti doresc sa ai un voiaj splendid ,minunat si demn de o "luna de miere"multa fericire si sa ne dai vesti bune! Aura&Luca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...