Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

donez lapte matern


Recommended Posts

Dragi mamici Daca doreste cineva lapte matern, am in plus circa 3 (trei) kg. Este tinut in congelator in pungute pediatrice sterile de urocultura de 100 ml si este valabil pana in noiembrie-decembrie. Eu sunt cu analizele la zi si am un bebe de sase luni, care papa si el cat poate dar nu atat cat lapte am "produs" eu. Este bine sa va intrebati si pediatrul daca este de acord sau nu. Imi pare rau sa arunc atata lapte, poate il vrea cineva. Pupici, Gogosica si bebe Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu puneam lapticul,cate o cana,in cadita ,cand ii faceam baie bebelusului.Acum tot asa fac ca am rezerveeeee...iar bebele meu are o piele finaaa... Incearca si tu ca este pacat sa-l arunci- daca nu gasesti pe cineva sa-l ia. pupici livia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
[cool]Draga Gogosica, decat sa-l arunci mai bine il pui in vanita lui bb cand ii faci baita, eu asa am facut si sa stii ca inca mai am 3 pungulite in congelator iar cam o data pe sapt ii pun lapte in apa cu care il spal este o idee nu-l arunca.Delia si bb-ul Sebastian.[olala][olala] neamtu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...