Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Despre cupluri casatorite


Recommended Posts

Un tip se uita la televizor si se trezeste cu o tigaie în cap de la nevasta-sa: - Asta pentru ce este, draga? - Ce e cu numele Laura Jonson, scris pe biletul ala? - A, este numele unui cal pe care am pariat la cursele de cai! Pleaca tipa linistita... A doua zi, iarasi se trezeste tipul cu o tigaie si mai zdravana în cap. - Asta pentru ce mai e, draga? - Te-a sunat calul! Sotia lui Mick il insela de zor cu prietenul lui cel mai bun cand suna telefonul. Se da jos din pat si dupa o scurta conversatie se intoarce calma. -Cine era? intreaba Peter. -Oh, era Mick. raspunde ea calma. -Aoleo, atunci cred ca ar fi mai bine sa plec!spune el. A spus unde era? -Stai linistit - este in bar si joaca biliard cu tine. Este vara si foarte cald. Sotul iese din baie si ii spune sotiei: -Iubito, e foarte cald si trebuie sa tund peluza. Ce crezi ca vor spune vecinii daca ies afara dezbracat? Sotia il priveste si raspunde: -Ca probabil m-am casatorit cu tine pentru bani... Dede astept cenzura:)))))recunosc ca nu le-am cautat sa vad daca mai exista[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adriana Radu
Salutari Dede[:)] Nu e greu sa le stii pe toate?:))))) Playboy chiar nu citesc [:0](sau "citesc" e mult spus?????) Adriana
Adriana, nu e mult spus sa citesti, daca te iei dupa Alex al meu cand avea un an: lua cartile de animalute cu poze, punea degetelul si spunea ca citeste si el![:D] Dar ce "animalute" plac fiecaruia, s-ar parea ca e chestie de gusturi si varsta![:D] Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...