Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Klubul ardelenilor-part 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 127
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Vreau sa va intreb si io ceva. Ce fel de muzica se mai asculta prin Ro? Adica una buna, ca vine mama in toamna si vreau sa-i spun sa-mi aduca ceva, numa' nu stiu ce sa-i cer. Voi ce asculati? [/quote] Mie imi plac la nebunie cei de la HARA, poate pentru ca sunt ardeleni. Pupiu, Nadina "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adana - Oradea Adi2003 - Oradea Ali- Medias Alycia- Medias Anatolia- Cluj Anda- ??? Andreea- Ana- Brasov Andremar - Brasov Angelina - Brasov Anina_n- Miercurea Ciuc Anto - Arad Arabella - Brasov Aramona- Tg Mures Ava - Zalau Babirusa - Cluj Bb_alinus - Alba Bindiu - Mindra Olt - Fagaras Bubi- Tg Mures Bubu- Satu Mare Camid5- Cluj Canuta-om-sucit - Cluj Cary- Satu Mare Caterina- Alba Iulia Cezara - Cluj Chanty- ??? Cidi - Cluj Clau07 - Simeria Claudelu - Bihor, Arad Claudya - Brasov Corina - Brasov Cosmi - Cluj Cosmina- Alba Iulia Cris1971- Alba Iulia Cristina73 - Tg. Mures Cristinel - Cluj Daiana30 - Alba Iulia Daisy- Brasov Dana_ - Cluj Dana b- Brad Dana P- Petrosani Dana R- Satu Mare DanaEma – Alba Iulia Dddd - Brasov Delidana - Zalau Descantec- Cluj Doinna - Fagaras, Brasov Dya- Hunedoara Emoison- Cluj Floricica - Deva Gabitza - Cluj Gabrianah - Cluj Gongutza- Alba Iulia Gusamete- Brasov Heron - Cluj Ilke - Tg Mures Ionela-roxana - Iernut, Timisoara Iris - Brasov Iulia Grosman - Brasov Iuliacm- Petrosani Johnny - Cluj Jule- Brasov Laura Oprescu - Brasov Lilach- Oradea Laura Takacs- Sibiu Lauraa- Sibiu Marius- Oradea Micutza - Tg. Mures Mirela68- Toplita Missy - Sebes mmi- Alba Iulia Monet - Oradea Moto- Medias Nadina- Petrosani Olimpia - Satu Mare OtiliaLia - Sibiu Parpalak- Brasov Peca - Sighisoara Pnana_ro- Tarnaveni Radu_tud - Brasov Rainbow - Oradea Raluca - Cluj Reiki - Brasov Romana_74 - Cluj Ruscus- Bistrita Saso-Cluj Sasuke - Baia Mare Scarmanus- Cluj Sense - Tg Mures Silviuta - Turda, Petrosani, Deva Sobo - Zarnesti Stuzzicadenti - Alba Iulia Sympa - Toplita Tinaw- Miercurea Ciuc Victoria- Zarnesti Sanatate la bebei si mamici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...