Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum suntem alaturi de femeia insarcinata ?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fanica multa sanatatea ,un bebel cit mai frumos si sanatos [bb]si nu uita cum trebuie sa fi alaturi de femeia insarcinata [:D] !!! scris de pisi-ella "Un cuvant aruncat in vant poate declansa un suvoi de lacrimi...E mult mai sensibila decat inainte si are mai multa nevoie de dragoste si protectie!! Nu vrea sa fie contrazisa sau certata!! Are nevoie sa i se spuna ca e frumoasa...Ca nu e prea grasa... Asa ca...purtati-va frumos! Protejati-o! Ca poarta in pantecul ei o mica minune...Copilul vostru!" O zi placuta ! Elena cu burtica & sotul AL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Liviu![bis] Multa sanatate sotiei si lui bebe si bineinteles tie. Eu cred ca daca ai fost atat de preocupat de asta si inainte de a ramane sotia ta, intr-atat de preocupat incat ai postat intrebarea asta, o sa te descurci foarte bine in a-i usura sotiei tale perioada care urmeaza si te vei bucura alaturi de ea de toate momentele astea speciale. Numai bine [cheers] Irina si bebe(ii?) din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari fanica! sarcina si nastere usoara sotiei tale. Ai primit destule raspunsuri cum sa te porti cu sotia ta in timpul sarcinii, dar sa stii ca o sa fie o perioada (dupa nastere) in care sotia ta va avea mare nevoie de tine, v-a avea nevoie de multe incurajari si de foarte multa afectiune. lili & bb daria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Interesant subiectul...Si sotia mea e insarcinata, dar nu stiu sa ma fi comportat cu ea altfel decat inainte...[flo] Cred ca exista un singur fel de comportament: s-o iubesti cu adevarat...si sa i-o reamintesti mereu (si prin fapte, nu numa' prin vorbe...[pup] T@vi [:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...