Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum suntem alaturi de femeia insarcinata ?


Recommended Posts

Destul de simplu. Sa admiri cit mai mult burta :) Apoi sa vezi cum se misca copilul, cind de fapt nu se vede inca nimic, dar ea il simte, si te minunezi inpreuna cu ea, desi nici nu ai vazut nimic.. Dar spui ca ai vazut.. vezi ca o sa te intrebe unde anume exact. si trebuie sa stii si unde arati... Sa o admiri cum sta cu orele si isi admira burta [cool] Sa nu te superi cind cumpara fiecare zii o gramada de gogosi, si le pune la uscat, ca de mincat nu le minca :)) Sa o lasi sa iti puna talpile reci de la picior pe burta [cool], Si sa iti si placa asta desi iti vine sa [neand]. Se o admiri si sa vezi ca e extrem de frumoasa cu burtica ei, si ca e timpul cel mai frumos in viata unei femei. [bis]. Dar cel mai frumos e cind dupa nastere, tu esti terminat, obosit, si ea, desi nasterea a durat vreo 35 de ore, e cu zimbetul pina la urechi si spune ca ii e foame...[papica], si mai zice ca nasterea e ceva frumos [pk] Cu drag Rici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[zid] Ce dracu, asa am intrat in dizgratie??? Asa este modul meu de a fii, eu spun asa cum vad eu lucrurile, si nu cum se asteapta altii sa le auda :) Cu drag Rici
quote:
Originally posted by iren
Rici,cred ca e prima oara cind nu ma enervez la un mesaj de-al tau -no offense-ce-ai scris aici e mortal,am ris de n-am mai putut[cool][cool]...ar fi bine daca toti barbatii ar pune sfaturile astea in practica... Iren&Bogdanelu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa nu ne certam...e dreptul fiecaruia sa fie de acord sau nu cu ce scriu ceilalti.Nu "ai cazut in dizgratie",doar ca nu prea sint eu de acord cu ce spui tu de obicei,dar nu consider ca te-am jignit spunindu-ti asta...daca ai luat-o ca pe o ofensa,imi cer scuze[cheers] Iren&Bogdanelu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...