Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ai uitat ca sunt PLOIESTEANCA, revolutionara?


Recommended Posts

Ioana, am citit eu bine? Pedagogic 5-8? inseamna ca ne-am intalnit pe-acolo, desi dupa calculelele mele, trebuie sa fii cam cu un an mai mica decat mine (si eu am terminat liceul in 96, dar am facut 5 ani la peda). hai, deapana amintiri pedagogiste... Si, apropo, ma bucur ca mai iesim din lancezeala noastra. Va pup Yesterday I dared to struggle, today I dare to win!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
"Irinusha",si eu tot la 28 am fost,ce promotie ai fost?Eu am avut-o invatatoare pe doamna Ciu si apoi diriginta pe Ionescu de franceza! "Andrushka" si eu am facut volei la TricolorulLMV,l-am avut intai pe Popescu si pe urma ne-a preluat doamna Scorpan.Da avea un fiu Arthur dar era cam pusti pe vremea mea.Poate cine stie chiar ne-am intalnit. "ddeisl" Pe Secreteanu l-am avut profesor de romana in 28.Pe vremea mea era un profesor nemaipomenit,peste cativa ani cand l-am revazut,nu-mi venea sa cred cum arata,am aflat apoi ca l-a lasat sotia si cu copil cu tot si ca a inceput sa bea si asa de rau mi-a parut de el deoarece era un profesor extraordinar si un om de nota 10.Pacat! Aliada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia, pe tatal meu il cheama Florin Dochia, ti-ai adus aminte bine! Multumesc mult pentru urari! Andrushka, nu stiu daca ne-am intalnit in Pedagogic. Tu ai facut si generala in Pedagogic? Ca daca ai facut doar liceul si ai terminat in '96 ca si mine, atunci nu am fost in aceeasi perioada!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by inaioana
Otilia, pe tatal meu il cheama Florin Dochia, ti-ai adus aminte bine! Multumesc mult pentru urari!
Incredibil, Ioana!!! Esti fata lui Florin Dochia??? Acum imi amintesc perfect numele! Ce mica e lumea!!! Ca sa vezi, sa ne intilnim asa, pe net!... Ce mai faceti voi? Ce mai face tatal tau??? Ai mei vor sa se mute in Franta. Dar se pare ca nu-i asa de simplu cu actele... Te pup! Otilia&LaAdelita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrushka, inseamna ca am fost chiar si colege de clasa pentru vreo saptamana-doua, daca ai inceput din clasa a 5-a, pentru ca eu am fost initial la D (clasa de fete cu o diriginta profa de romana, bruneta cu ochelari, pe nume d-na David) dupa care m-am mutat la B. Iar clasa a 8-a nu am mai terminat-o in Pedagogic, ci m-am mutat in Cuza din al doilea trim al clasei a 8-a. Ce coincidenta! Pe domnul Premac il cunosc si eu , am o fosta colega care lucreaza la teatrul de estrada si asa l-am cunoscut si pe domnul Premac. (Nu foarte bine dar...orisicat...ma bag si eu in vorba!) Otilia, ai mei s-au mutat in Campina unde tatal meu e redactor-sef la ziarul local si are timp sa scrie in liniste, si-a publicat doua carti....sunt destul de bine. Pupici![grup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...