Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vrajitorie?!


adi69

Recommended Posts

quote:
Originally posted by xenocid
am sa incerc si eu sa nu fiu rautacios si o sa pun doua intrebari: 1) Cum puteti crede in vrajitorie cand ati fost arse pe rug timp de secole pentru asta? :) 2)Din moment ce nu stiti precis ce aveti in poseta cum puteti fi sigure ca un lucru nu are ce sa caute intr-un apartament cu 3 camere Cu stima Tata Alin
[:D] sa-ti zic wilkommen sau tai-tai??? hai sa zic wilkommen ca poate rezisti :-))))) [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[:D]Ma alatur colegutei-Papadiutei:welcome la bord,Xenocid![dc][hia]Da' vezi pi undi ti-ntinzi sa n-aluneci cumva![:p] [flo]Irina & Veve cea cumintzica foc![:D] Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." (Shakespeare)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by xenocid
am sa incerc si eu sa nu fiu rautacios si o sa pun doua intrebari: 1) Cum puteti crede in vrajitorie cand ati fost arse pe rug timp de secole pentru asta? :) 2)Din moment ce nu stiti precis ce aveti in poseta cum puteti fi sigure ca un lucru nu are ce sa caute intr-un apartament cu 3 camere Cu stima Tata Alin
1. Ce legatura are una cu cealalta? 2. Ce te face sa crezi ca nu stim? La fel cu stima, Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu sigurantza exista o realitate pe care noi nu o prea percepem. De aici insa la a ne da cu presupusul e fictziune. Filmele horor pe asta se bazeaza: mintea noastra care isi imagineaza mai mult decit vedem cu ochii. Eu cred ca magariile astea se leaga de cei ce cred in ele. Daca ai dubii cu privire la o bucata de atza, arunc-o pur si simplu si gindeste-te la ceva pozitiv. Esti o entitate vie care e puternica si la o adica poate muta muntzii din loc! Restul sunt bazaconii! Priveste in zare si vei vedea la orizont soarele rasarind in splendoarea lui. Este acelasi soare care rasare pentru tine la fel cum o face pentru toate fiintzele bune, calde si optimiste de pe pamanit. Radu Radu Tudorica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu se poate sa nu traga barbatii astia niste morale ca trebuie sa gindim stiintific si sa ne lasam ghidate de logica... La ataaaaaaaac!!!!!!!!!![vrajitor][vrajitor][vrajitor] Pe bune, acum, fiecare crede in ce vrea. Miine-poimiine veniti si incercati sa ne convingeti ca nu exista D-zeu! GabiG si Francesca 1an2 luni Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are! http://f1.pg.photos.yahoo.com/adigabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Xenocidule, Iti apreciez simtul umorului (sper din suflet ca am si eu destul), si sunt pe site-ul asta o gramade da subiecte unde radem, facem misto, ce mai, ne distram de minune... Si mai sunt subiecte unde lucrurile se trateaza in mod serios.... Nu stiu ce as face daca la un subiect plin de ingrijorare postat de mine (si am avut si eu destule...) mi-ar raspunde cineva cu o gluma, fie chiar si cu buna intentie sa-mi descreteasca fruntea... nu cred ca as gusta-o...Tu ai considerat subiectul asta mai putin demn de a fi luat in seama, asa cum eu fac eu cu- sa zicem - fotbalul (scuzati, paralela e total nepotrivita, dar asa mi-a venit acum), pe care-l consider un joc pur si simplu, si nu am deloc consideratie pt. "vedetele" lui, in schimb barbatu-meu il considera un subiect serios, si i-l respect. Replica cu arsu' pe rug si poseta e haioasa, chiar m-ar fi distrat bine la alt topic Fara suparare, V.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"O insusire caracteristica a spiritului nostru este aceea de a banui ca e numai tulburare si intuneciune acolo unde nu stim lamurit ce este..." J.W.Goethe Daca iti este frica de "obiectul" gasit, mergi la un preot si vorbeste cu el. Numai bine, Katink
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tata Alin chiar aveam nevoie de cineva ca tine pe forum sa ne descreteasca un pic fruntile (cu placere alta data si in alta parte putem "duela" un pic) din pacate aici nu cred ca ajuta cu ceva ,tie i-ti e usor sa faci misto cind n-ai simtit niciodata transpiratia rece pe spinare !!!!!nu ti s-a intimplat niciodata sa-ti moara fara motiv cineva drag,si dupa multe analize perfecte si fara cusur medicii sa ridice din umeri si sa te intrebe:"da pe la babe n-ati incercat?!!!"nu ti s-a intimplat niciodata sa spargi un ou pt omleta si sa gasesti in el in loc de galbenus un pui de sopirla !!!!sa mai continui?,,,,,,,, Aura&Luca,18 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...