Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

activecenter


Recommended Posts

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da, eu merg la Active Center, am fost si la cursuri teoretice si merg frecvent si la gimnastica acvatica. Imi pare rau ca nu am stiut mai devreme de gimnastica acvatica, as fi mers din prima clipa. Pretul e destul de mare, 16 euro pe sedinta de o ora, conditiile sunt super (Crown Plaza), e un efort financiar pentru mine dar incerc sa rezist pentru ca ma simt minunat in acea ora si dupa. Mie imi si place apa foarte mult, ce sa mai vorbim ca e singurul mediu in care nu mai simt tonajul pe care l-am pus! Daca poti sa mergi, nu ezita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor daca avetzi unde ducetzi-va. eu am avut mari probleme cu spatele, dureri insuportabile. inotul mi-a facut mai mult bine decat ma ashteptam. e cea mai buna forma de aerobic shi sigura, presiunea apei itzi"lucreaza" fiecare mushchi, iar daca ai shi un profesor de aqua aerobic bun, e super!! biankita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La piscina se poate merge sambata sau marti dimineata de la 9 - 9:30. Poti vorbi pentru programare cu Vania Limban la 0722.288.856. Nu iti trebuie nici un fel de trimitere, doar sfatul medicului. Ar fi bine sa fie si el de acord, dar daca nu ai avut probleme nu are ce sa aiba impotriva. Atentie insa! Exista medici cu opinii invechite cum ca "nu mare, nu baie in cada" etc. Apa e cel mai sigur mediu de miscare si relaxare pt gravide asa ca... Ne vedem sambata?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca sambata asta am sa pot veni, dar voi incerca sa-mi fac un program astefl incat sambata dimineata sa particip si eu. Trebuie intre timp sa-l intreb si pe medicul meu, dar banuiesc ca n-are de ce sa nu ma lase. Multumesc mult pentru informatii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...