Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Trebuia sa-i dau o sansa !!!


Recommended Posts

Bine v-am regasit! Va mai amintiti, poate, de mine- "Mi-e teama de chiuretaj...". Acum 2 saptamani eram in mare dilema ce sa fac cu sarcina, insa a trebuit sa iau o decizie. Nu stiu daca este cea mai inteleapta, dar stiu ca am facut ce mi-a dictat inima. Sunt constienta ca bebe sau eu am putea avea probleme, dar nu prea am avut de ales. Am intrebat daca o intrerupere de sarcina urmata de tratament ar rezolva problema si mi s-a spus ca problema se poate rezolva, pentru moment, dar pe o noua sarcina poate reaparea. Deci nu va exista NICIODATA posibilitatea de a avea o sarcina lipsita de risc. Asa ca am hotarat sa-i dau o sansa acestui copil. Cred in Dumnezeu cu tarie si ma rog sa fie totul bine. Va multumesc tuturor pentru gandurile transmise si sper sa auzim numai de bine. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Felicitari Oani si sa fii puternica! Dumnezeu sa va aiba in paza lui.... Sa incerci sa-i multumesti pe toti... o tentativa ce se va dovedi imposibil de finalizat. Lidia mama de Dan Andrei (7 ani) si mitzi mic pe drum - 13 saptamani si-un pic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...