Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aveti oale Zepter?Cum sunt?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Se foloseste numai la cuptor.
quote:
Originally posted by MadalinaM
acest vas roman se foloseste numai la cuptor? sau si pe aragaz, clasic! Eu am vazut o singura data intr-un magazin si mi se par f. casabile. E doar o parere?
Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

florine, mi-ai placut mult de tot.[cool] vistiana, poate morcovii aceia erau organici si soi dulce.[jamaica] treaba e ca mie desi imi place sa am bucataria bine echipata, nu as da atatia bani pe o oala...165 de euro...[B)] tot pe aburi se poate gati si in oale obisnuite echipate cu sita din aceea de aburi.[papica] Adela http://community.webshots.com/user/adela23_1999
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am cumparat din Ro de la standurile cu obiecte artizanale.Sunt si in Germania dar aici sunt mult mai scumpe.Insa in Ro sunt ieftine tare.
quote:
Originally posted by Vistiana
Vasele romane le-ati vazut numai acolo in Germania sau se gasesc si pe la noi?
Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inainte de prepararea mancarii, vasul se tine 15 min in apa si de aici aburul pentru prepararea mancarii.Nu se adauga apa la mancare. Da, vasul este putin poros.
quote:
Originally posted by MadalinaM
inca o intrebare! in vasele romane se pune apa? sau se folosesc numai pentru a prepara legume "fierte in aburi", proprii aburi? nu sint poroase in interior?
Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Bune, noi suntem foarte multumiti de ele. Daca aveti un exces de bani cumparativa, n-o sa va para rau. Pe de alta parte, sunt prea scumpe, raportul calitate pret nu merita. Daca nu va dau banii afara din casa, e foarte probabil sa regretati pe viitor investitia ... e-Marius
quote:
Initial creeata de Vistiana
Ma bate gandul sa-mi iau o oala Zepter dar ma bazez numai pe descrierea celor de la firma care desigur nu poate fi decat nemaipomenita! Nu am posibilitatea sa o incerc mai intai sau sa o returnez daca sunt dezamagita asa ca m-am gandit sa va intreb si pe voi,poate ati folosit si stiti cum e...(mai ales ca nici nu-i deloc ieftina...)Multumesc anticipat!
o zi buna, e-Marius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...