Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de august-septembrie 7


vilma

Recommended Posts

Pupici fetelor , Iata in sfarsit ceva vesti noi.In fiecare zi intru cu nerabdare , stau cu orele si va citesc mesajele dar in ultima vreme eram nerabdatoare si chiar ingrijorata ca nu mai apare nimic nou despre Ina. Ii doresc din tot sufletul ca totul sa fie perfect. Ma tot gandeam ca deja ingerasul ei a venit si saracuta nu mai are timp sa mai scrie.Dar poate pana va trebui sa merg si eu la spital va apare si ea sa-mi impartaseasca si mie din experienta prin care a trecut. Finutii mei (toti trei : mama si puiutii) sunt bine dar mai au de stat in spital.Stefan Alexandru are 3.2 kg iar Teodor Andrei are doar 1.9 kg ( va sta in spital pana va face cel putin 2.3 kg). Sa auzim numai de bine . Gianina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna seara mamicilor, Tigresa a nascut azi prin cezariana cu doctorul Anca si desigur la municipal. A dat nastere la un tigrisor de 3.100 Kg si o inaltime de 48cm, cel putin atat avea de dimineata. Atat tigrisorul cat si tigresa se simt bine, ceea ce va urez si voua. Noapte buna si poate va scrie ea mai multe cand se intoarce --- Tigrul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, In sfarsit va dau vestea cea mare[bum] : pe 15 august la ora 13:08 s-a nascut [bb]Sara Andreea cu greutatea de 3.650 Kg si lungimea de 55 cm . E frumoasa foc, mancacioasa si cumintica. Si eu si tati suntem foarte fericiti. Am nascut prin cezariana, desi intai am incercat sa nasc natural, dar s-a dovedit a fi imposibil cu un copilas asa de mare. Eu ma simt relativ bine, doare foarte tare operatia, dar cand ma uit la micuta, parca nu mai simt nimic. Totusi, cand o sa fiu mai in forta va voi povesti cum au decurs cele 26 ore de travaliu. Va pup si multa bafta celor ce urmeaza sa nasca. Ancuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cool][mamica] Sa va traiasca tigrisorul , sa va aduca numai bucurii , sa fie sanatos si NOROCOS. Mamicii ii dorim refacere grabnica si sa se bucure de leutul ei.[flo][flo][flo]. Va vine sa credeti ce minune ati facut , de ce ati fost in stare ? Vai ce bucurie mare !!!!!!!!!![bere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...