Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

MAMICI DIN DR. TABEREI


Recommended Posts

Io inca nu stau in Drumul Taberei, dar amenajez un apartament pe Prelungirea Ghencea si sper ca voi reusi transbordarea in mai-iunie. Si in iulie vine bebe. Si cum nu prea cunosc zona astept oaresce sugestii si reclamatiuni! Dana M [gravi] 19 saptamani 29 ani si 7 luni DPN 26 iulie Dr. Badiu Alexandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Daca nu te deranjeaza chestii de genul "Fiare vechi cumparammmmm!!!!" eu nu am nimic cu zona. Glumeam..Ca in DR. Taberei - media de varsta cam...ridicata, dar totusi multi bbi si mamici! Putin mai dosit in Prel Ghencea, da' merge. Si atentie la masina, ca noua ne-au aranjat casetofonul, da' asta cred ca e valabil oriunde in Buc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gio, sa stii ca si noua ne-a disparut casetofonul de la masina cu boxe cu tot (si au stat si l-au demontat din suruburi desi casetofonul nu avea fata), si stau pe Valea Ialomitei[bang] Dar, hai sa nu speriem! Cat despre media de varsta, la mine in zona sunt f multi tineri. Cu drag, [pup] [mamica]Andreea & [copil] Octaveatza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare mamici si viitoare mamici. Si noi locuim tot in Dr Taberei, langa liceul Moisil, pe Timisoara. Noi vom iesi in parculet prin iulie, ca atunci ne vom plimba alaturi, pana atunci ne plimbam "la purtator", tot prin parcul de la Moghioros. De-abea astept sa vina vara, sa ies cu piticul la plimbare, ca mi se scurg ochii, dupa voi probabil, prin parc, de cate ori merg. Alina Alina+Bradut(23sapt)- DPN 12 iulie - Dr. Nayel -CFR2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
[flo]salutare mamici, pitici si burtici! si noi satm in Dr Taberei (temporar ne-am schimbat resedinta, dar tot pe Valea ialomitei ne intoarcem)...eu am locuit pe valea argesului, dar m-am maritat si cum sotu' avea apartament pe valea ialomiteti, am venit mai spre "centru" o sa vin si eu acasa pe 5 aprilie si o sa stau pana pe 30, asa ca tare mi-ar placea sa ne intalnim prin moghioros...o sa va scriu cum ajung si daca-i timp frumos, facem o intalnire...cine stie poate si la azzuro, ca prea mi-ati amintit de [papica]pizza aia buna de acolo...va pup Andreea si [copil] Sebastian - 07.10.2003 http://community.webshots.com/user/andreeacc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dbuna fetelor, ne-am mutat si noi (eu cu bebe) vis-a vis de indiana si am observat si noi o gramada de bb in aceasta zona..eu sunt foarte noua si nu am cunoscut nici o mamica iar dani nu a cunoscut nici un bebe pe la plimbarile noastre..noi mergem la indiana in parculetz cand e racoare si in moghioros cand e mai frumos. nu prea ma pricep la abordat mamici pe strada si dani al meu e cam micut pt ^`agatat`` asha ca poate ne stabilim si noi o intalnire cu bebi...dani al meu are 1 an si 4 luni va pup pe toate kj mami si [copil]DANI valeria http://community.webshots.com/user/kjmami
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...