Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

MAMICI DIN DR. TABEREI


Recommended Posts

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu sunt cu Sofia de 1 an si 7 luni (deja), cunosc cativa colegi de forum si parc dar o intalnesc mai des pe sotia lui joxi cu Ana mica si superba. Noi iesim in jurul orei 11 pana pe la 12 jumate de obicei la leaganele multe care-i plac Sofiei sau la nisip. Ne puteti recunoaste dupa parul meu cret strans la spate, dupa fetita agitata si draguta si dupa strigatele disperate: "Sofia vino inapoi ca mama se supara si pleaaacaaa!!!". Mai iesim si seara (de-acum, din ce in ce mai des, probabil), dar dupa 6. bebe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt din zona... stau la Valea Argesului iar cind e timp frumos ajung si in parc. Sper ca din iulie voi veni mai des cu bebe mic si ne vom cunoaste. Sunt si citeva mamicutze de iulie-august aici, v-am depistat![:D] Poate imi spuneti si mie unde e pizzeria Azzuro sa pap si eu pizza bun! Eventual PM ca sa nu ratez raspunsul! [pup] Florina 27 ani [gravi] 27(+) sapt cu puiutzul Teodor Dr Badiu - Sp Universitar DPN 1 iulie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi iesim in parc zilnic si ne intalnim cu mai multe mamici de pe forum.Noi de obicei suntem in parc de la ora 11 pana la 14. Dar can va fi mai cald vom iesi de 2 ori afara. Eu am carucior albastu inchis cu roti mari. Poate m-ati si vazut pe acolo! Pupici! alina si bb Alex(22.11.2003) http://community.webshots.com/user/alinkava
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici din Dr.Taberei! Si noi stam in Dr.Taberei ( mai perecis la Dr.Taberei 34). Ne plimbam foarte mult in parcul Moghiorosi, dar doar la sfarsit de saptamana pentru ca am inceput munca. Am o fetita, care astazi a implinit 7 luni si m-as bucura daca ne-am cunoaste mai bine. Ne recunosteti dupa pozele pe care le gasiti pe adresa de net de mai jos Roxana si [copil]Maria http://community.webshots.com/user/roxana77
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine ca v-am gasit .Si noi stam prin zona. Andreutza noi trecem zilnic pe la materna ,in drum spre parc. Daca este frumos mergem in Moghioros pe la ora 11 . Daca-i mai urit afara ne oprim in parculet la Indiana .Kjmami cum te recunosc? Am vazut pozele lui bb ,dar nu stiu daca o sa te recunosc dupa bb.Noi sintem mai marisori 1 an si 7 luni si daca este f frumos mergem la plimbare cu tricicleta. Mirela si [bonjovi]Cosmin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamicilor,si eu loc.in Dr.Tab.pe Compozitorilor(Drumetului)si l-a vara vin in Rom.cu bebicul meu.Eu loc.in cartier de 25 de ani,poate este pos.s-a cunosc pe vre-o mamica.Poate ne gasim in P.Moghioros cu bebici l-a plimbare.Pupici si[cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...