Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

data la care se plateste indemnizatia in bucuresti


Marina

Recommended Posts

eu am o problema lunara ,am mai intrebat asta candva si am ramas fara raspuns...Deci 3 mici intrebari 1. Pentru cei care au contracte de asigurare si primesc banii de la casa de pensii Bucuresti, aveti idee cand se dau banii pt luna asta?Era ceva de genul ultima vineri din luna dar stie cineva ceva exact. Un link, un nr de tel ceva unde as putea sa ma informez? 2. daca nu am luat banii intr-o luna ii mai recuperez? cam care aar fi procedura? 3. se pot vira banii astia in cont pana la urma. Exista persoaane care spun ca da, dar cu ceva intarziere. Multumesc mult marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, Eu am luat banii de acolo o singura data,caci m-am saturat de stat la cozi si mi se pare mai civilizat la servici,unde daca doresti ti se pot livra in card. In ceea ce priveste recuperarea banilor de luna trecuta,cred ca nu e nici o problema daca depui o cerere la registratura cu privire la aceasta problema. Iar in ceea ce priveste ziua platii,se fac in trei zile consecutiv,pe la sfarsitul lunii(pt. Bucuresti),dar cel mai bine e sa te interesezi la nr. de tel:3260556 si ceri caseria. Multa bafta si succes!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu va suparati ca ma bag....... la Cluj toate mamicile au deschis cont la CEC,la filiala cae mai apropiata ,cea mai convenabila ,cu 2 imputerniciti,si nu stau mamicile la cozi.La telefon te interesezi daca au sosit 'banii pt.copii' si trimiti pe cel imputernicit..pt.3.300.000 se retine cca.38.000 lei comision. ili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...