Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salaj - Zalauance poftiti aici ( p.14 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
' neatza natiune !!! Azi sunt super,super happy ... dar ia ghiciti voi de ce ???? DA ... ati ghicit , mi-au ajuns coletele de la fratelo . Stau de paza langa telefon , ca dintr-un minut in altul tre sa ma sune tipii sa-mi spuna ca au ajuns in Zalau si unde sa vina sa le debarcheze ... Mi-au dat desteptarea dimineatza la ora 7 , dar pentru un asa motiv serios clar ca nu m-am suparat pe ei .... totusi puteau suna cu o juma de ora inainte de a ajunge . Va redau convorbirea avuta cu ei : - Fam. Ciotlaus ? - Da ( eu somnoroasa , de abia puteam sa-mi tzin ochii deschisi si sa vorbesc ) - D-na Adriana? - da ( eu deja banuiam despre ce e vorba ) - sa fiti acasa ca intr-ora , 1 1/2 ora ajungema cu pachetele din America - bine , zic yo , -v-am trezit noi? - da , nu va faketi probleme , - beti-va linistita cafeaua si sa stati prin zona ca va sunam cand intram in Zalau , - bine .... Deci sunt in asteptare ... Vreau sa va spun o chestie , ieri am fost pt. prima data in Kaufland in BM , nu va puteti imagina ce ieftine sunt toate acolo , inclusiv comparativ cu Metro ... cel putzin 10 % mai ieftin decat oriunde altundeva . De ex. kg de ardei kapia/gogosari rosii la noi e undeva la 13/15 lei , acolo la 7 lei . Piersici 5,6 lei/kg, capsuni 4,6 lei/kg, struguri 9,9 lei/kg, vinete 7,7 lei/kg .... si va spun ca nu sunt stifturi , ramasaturi ci sunt faine ... tre neaparat sa mai merg ... Legat de problema mea , cu care fusai la BM ( cine nu stie e chestia cu hemoroizii [indecent] ) totul e Ok ceea ce ma bucura ... Si acum ca sa va [blabla][blabla] .. eram tocmai pe pagina 3 jos ... leneselor ... eu si Bianca avem o scuza , a trebuit sa descarcam TIR-le [:-)))][:-)))][:-)))] SI CA INCHEIERE VREAU SA-I UREZ PAULEI , CARE ASTAZI ARE CEA MAI MINUNATA ZI DIN VIATA EI [zana][zana][zana] CASA DE PIATRA , MULTA FERICIRE , SANATATE SI O NUNTA CA-N POVESTI !!! [ispita][ispita][ispita] p.s. Asteptam pozici de la nunta !!! Daca reusesc intru mai tarziu sa va mai spun una , alta[cheers] ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor hai sa nu ma mai plang ca o sa curga o vale pe aici ... ce sa va zic? ... mihaita e in permanenta miscare (nu sta numai cand doarme), cand merge in picoare tinut de manute, cand pe langa mobile, cand in patru labe (cu intarziere am invatat si mersul in 4 labe) ... eu trebuie sa fiu toata ziua dupa el si ca si facuta colegu tre sa stea mai mult la lucru, catifeaua cica nu are vreme sa vina sa stea cu el (ea vine, dar cand vrea ea nu cand ai nevoie)... una peste alta lucrurile cu lucrarea merg tare greu, cred ca a fi musai sa merg la mama ... si uite ca iar m-am plans ... si atunci hai sa mai adaug ceva, de ieri mi-au venit iar rusii dupa o absenta de 1 an jumate ... Paula casa de piatra si multa multa fericire adriana spune-ne draga ce ai in pachete [pup] si sunt p-aici [mamica] Mihaiela si [comoara][url="http://www.babiesonline.com/babies/m/mihaita"]Mihaita[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buburuza mea de 2 zile s-a pus serios pe "vorbit" ...Adica zice da-da-da, ta-ta-ta, aba-aba-aba, ama-ama, etc Sunt super bucuroasa! E asa de dulce...stiti etapa asta... PAULA- CASA DE PIATRA!!!, SA FITI MEREU ASA DE FERICITI CA AZI!!! ADRIANA-deci nu mai intri vreo 2 zile pe forum, pina despachetezi cadourile...[:D]Norocoaso!!! BIANCA-cum a fost la Baby Expo?...daca e vremea mai buna,si daca se simte Luca mai bine, merg miine:( CLAUDIA-hai sa sch nr de tel si sa ne anuntam cind suntem in zone apropiate...Cred ca am fost in casa sau in spatele blocului...Ai fost sa te intilnesti cu Cristina, sau cum de ai ajuns pina aici? MIHAELA-La voi ploua? Cum va distrati? ELUTZA-sporrrrrrrrrr! ELVIRA-deci asa cu aviara...voi ati dezbatut deja subiectul...[:D] La toata lumea [pup] IOANA si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/calin_popa2004/my_photos"]Luca-Mihnea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Casa de piatra si multa fericire pentru Paula! Buna dimineata,dau si eu raportul. Noi suntem suparate pe vremea asta urata care ne tine in casa. Spuneti-mi si mie ceva activitati pe care le faceti cu puisorii vostrii in casa ,ca ne plictisim. [pup][pup][pup][pup] la toate si weekend placut. Claudia si Rebeca (29 iunie) [url="http://community.webshots.com/user/adimitrasca"]poze Rebeca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...