Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salaj - Zalauance poftiti aici ( p.14 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
salutare forumiste!!!!!! m-am uitat la Eurovision.sunt dezamagita de castigatori.dar , ata ete. ioana vaz ca nu ai dat raportul de sear.pe unde esti? adriana am trecut prin zona , dar nu te-am vazut.pe unde ai umblat? va tzuc si mai vin...... Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt foarte linistita pentru ca Paula a inceput sa-si revina la normal cu [nani][nani][nani] . Azinoapte a dormit , din nou , toata noaptea fara nici o trezire . Eu am tras " pe dreapta " vreo 3 ore ieri dupamasa , iar aseara de la ora 23 iarasi am [nani] ... parca incep sa-mi revin si eu din oboseala . Bianca daca am dormit asa de bine , colegu' a luat fetele si a iesit cu ele , dar au stat la troita . Poate ne vedem azi dupa-masa , daca ne lasa vremea asta [pic] ... Ioana ce faceti ??? Nu ati dat raportul de seara , sper ca totul e in regula la voi [patut] ... Elutza cum fu draga la GB din Cluj ??? Asteptam pozicile , am fost harnicutza si le-am pus si eu pe ale noastre de la GB din Jibou , ai vazut ? [am] Mihaela asteptam raportul , ce ati primit frumos ??? Fetele au fost incantate ? Pacat ca nu ati stat mai mult in Zalau , poate puneam si de-o intalneala , ca mie, cel putin imi lipseste un pic de recreere ... [si-eu] Elvira , Paula , Sandana ce faketi fetelor ??? Hai , pe Paula o intelegem ca este ocupata cu nunta [zana] , dar sa sti ca nu iertam , mai ai maxim 1 luna si apoi tre sa dai zilnic raportul , nu scapi tu asa usor [zz] ... Iar Elvira cu Sandana bag sama ca sunt ocupate cu [sex] sau cu [curat] sau cu [bum] ... hai ziceti voi ce treaba aveti de nu intrati la raport , daca nu intelegem noi ce vrem [:D][:D][:D] ... Mai vin ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitattt [batcap] ... facui aseara pe la 9 o prajiturica [yami] cu mere scufundate , iar azi de dimineatza am dat yama in ea si am papat cam juma de tava , sa vedeti voi cum voi deveni silueta [grasa] ... da e bunaaaaaa , de te lingi pe dejte ... va astept la o feliutza pe toate [cina2] ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...