Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salaj - Zalauance poftiti aici ( p.14 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am ajuns si eu la raport...Noroc ca e fff cald afara si am stat doar atit cit sa adoarma Luc-Mihnea, si apoi am urcat in casa la racoare... Noi n-am facut mare lucru in w-e...Am fost la plimbarica, pe la mami in cimitir,am facut micarica, curatenie...de-astea casnice Luca e cuminte, nu se mai trezeste noaptea decit pe la 5( se culca pe la 8 seara)...papa putin tzitzi si inapoi la somn... Dintisorii nu dau semne ca vor sa iasa, desi nu mai au mult, sub gingie sa vad clar Am descoperit ca am second-hand-uri in cartier...Asa ca m-am apucat sa cotrobai dupa haine de copiii( cind doarme Luca afara, chiar ca ma plictisesc )...Ma distram eu de mine, ca inainte d a avea buburuza asta mica ziceam ca eu n-o sa le cumpar la copiii mei haine din second [:D] Socoteala de acasa si cea din tirg... Mai vin,pupici IOANA si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/calin_popa2004/my_photos"]Luca-Mihnea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!salutare! adriana pai, daca trebuie sa trimitzi hartia la bucuresti eu zic ca-i cam sigura treaba.nu?ca daca nu vroiau iti spuneau din start : Nu se poate. ioana si io care credeam ca esti plecata din localitate.ca nu ai dat nici un semn de viatza.cum e LUCA?mai tzopaie? elvira hai la o cafea virtuala. mihaela te asteptam cu vesti bune despre job. claudia bag sama ca ti-e calculatorul virusat de nu ai intrat azi la noi.cum se desfasoara actiunea " fara pampers"? va tzuc si mai vin............ Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai trec si eu pe aici, sa numa mai eticheteze lumea drept chiulangioaica [:D] Noi am fost afara , dupa ploaue..a fost OK, chiar l-am dus pe Luca in pantalonei 3 sferturi si cu piciorusele goale...Se uita lumea la mine ... Va astept la raportul de seara, ca deja am pierdut sirul noutatilor... IOANA si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/calin_popa2004/my_photos"]Luca-Mihnea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...