Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa ne aducem aminte de mama


Recommended Posts

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Darga Andrada, constat din nou cat esti de sensibila si ce frumos stii sa-ti exprimi sentimentele. Eu sunt fericita sa o am pe mama mea alaturi, inca tanara (55) si relativ sanatoasa. Ma impresioneaza si pe mine ce ai scris ca mi-e dor de mama copilariei mele, tanara frumoasa si vesela, si mai ales de viata fericita pe care o traiam impreuna. Nu stiu daca eram mai fericiti decat acum sau e doar o impresie, ne lipseau multe dar eram senini, aveam naivitatea sa ne bucuram de lucruri marunte, categoric eram mai fericiti. La ce folos zbaterea asta dupa realizarea materiala? Fericirea simpla de pe vremuri nu se mai intoarce. Noroc pe mine ca ii am inca pe parintii mei aproape si in putere chiar daca anii si grijile le-au rapit bucuria de a trai din copilaria noastra. Acum alta lovitura si poate cea mai puternica, despartirea de unul din copii. cu drag, dana.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q][q][q] M-ai impresionat...Da, si eu ma gandesc deseori la ai mei, care sunt destul de departe...Sincera sa fiu, am inceput sa-i inteleg, sa le inteleg manifestarile, gandurile, grijile...De cand am si eu copil am inceput sa-i inteleg...Sa le dea Dumnezeu sanatate si viata lunga! [pis]_ella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...