Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Preturi bone


Recommended Posts

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns
io ii dau lu coana dida :)) tantika lu Alex) 2 m2l2oane si 200 pe luna. Dar de luna asta vreau sa ii dau 1.5 meleoane. Vine la noi, sta cam 10 ore pe zi. Face curat, ne mai face si mancare din cand in cand, dar in bucuresti sunt preturile mai mari.......Ca veni vorba, nu vrea cineva o tanti care sa-i faca curat in casa de fro 2 ori pe saptamana? Luizax - karkotash shef!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Livia, cat inseamna asigurarile respective? Cate zile pe saptamana apelezi la ea? Macar esti multumita? Se mai ocupa si de altceva inafara de copil? Ce varsta are BB? Deocamdata atat.... Multumesc mult Sobo si BB Dragos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea, Cam cit reprezinta asigurarile o sa-ti pot spune mai exact mai pe seara sau miine, ca economistu' sef, adica sotul meu, e la munca si el s-a ocupat de toate astea. Cert este ca a facut contractul pe mai putine ore si plateste asigurarile la salariul minim pe economie sau asa ceva, ca bona noastra nu mai are nevoie de vechime, cu asta sta bine, dar avea nevoie de asigurarea medicala - stii, daca fereasca Domnul are nevoie de spital, sa beneficieze de asistenta medicala fara costuri suplimentare. De venit vine de luni pina vineri, 10 ore/zi, de la 7 la 17. Iulia are de acum 3 ani si patru luni, dar a stat cu ea de la doi ani si vreo doua luni. In afara de faptul ca sta cu ea, mai calca, face curat - aspirat, sters praful, ii incalzeste mincarea etc. Nu face mincare. ii mai clateste cite o hainuta daca murdareste ceva in timpul zilei, lucruri din astea. Noi sintem foarte multumiti de ea, pentru ca e foarte saritoare si putem conta pe ea. In plus, ce e important este ca Iulia se intelege bine cu ea. Eu sint acum in prenatal, ca mai astept un bb, Iulia urmeaza sa inceapa gradinita pe 15 septembrie, dar nu renunt la ea, ca o sa am nevoie de ajutor si dupa ce nasc. Iti doresc succes la cautari, ca nu e usor, eu inainte de ea am mai avut una....o catastrofa! Asa ca bafta si daca pot sa te mai ajut cu informatii, cu placere![:X]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult. Am vorbit si eu zilele trecute cu o doamna, am discutat ca ii dam in jur de 2.200.000. Astazi vine sa-l cunoasca pe Dragos. Pare o femeie de treaba. Sper sa fie bine. Nu vrea contract. Pa. Livia iti doresc o sarcina si o nastere cat mai usoare. Sobo si BB Dragos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...