Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

- Judecatorul> Aveti probe ca inculpatul era beat cand l-ati gasit in mijlocul strazii? Agentul de circulatie> Da, sustinea ca are nevoie de linia alba de pe asfalt, incarcand s-o faca sul. - >Cum ii merge fiicei dumneavoastra in noua casnicie? >Splendid. E foarte multumita, dar sotul si-l suporta greu! - > Ce s-a intamplat, Ioane? il intreaba plutonierul pe soldatul care mergea prin curtea cazarmiii cu mana in ghips. > Mi-am rupt mana in doua locuri, dom'plutonier. > Vezi, ai grija ca de acum incolo sa ocolesti aceste locuri, ai inteles? < Si zici ca vrei sa faci armata la marina? < Da, as vrea. < Stii sa inoti? < Numai cateodata. < Curios, ..... si cand se intampla asta? < Atunci cand sunt in apa. < Domnule doctor, sotia mea a capatat un brusc un complex de inferioritate. Imi puteti spune cum sa fac s-o mentin in starea asta?? < Bula vine acasa tarziu. Incearca sa traverseze camera in varful picioarelor, dar nevasta-sa il simte si striga: < Tu esti Bula? < Ce bine ar fi sa nu fiu eu...... < Spune-mi, draga, sotul tau a gasit vreodata barbati straini in sifonier? < Nu, tu. Toti erau romani. < Stii ce cred eu despre femei? < Esti casatorit? < Da. < Atunci stiu.... < Sotul tau e tot asa de gelos, fara motiv? < O, nu, situatia s-a schimbat! Acum e cu motiv.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 0
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...