Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Acesta este un test psihologic, pe bune. Citeste cu atentie! Este o povestire despre o fata. In timpul inmormantarii mamei sale, ea intalneste un barbat pe care nu-l recunoaste. Ea isi da seama ca acest tip era deosebit, barbatul viselor sale, astfel incat se indragosteste de el dar nu-i cere numarul de telefon si apoi... cateva zile mai tarziu, fata respectiva isi omoara sora. Intrebare: Ce motiv a avut de si-a omorat propria sora? Gandeste-te bine inainte de a vedea raspunsul de mai jos. > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > Raspuns: Ea spera ca barbatul va aparea din nou la inmormantare. Daca raspunsul tau este identic cu acesta, inseamna ca gandesti ca un psihopat. Acesta e un test al unui faimos psiholog american folosit pentru a testa daca cineva are aceeasi mentalitate cu a unui criminal. Multi criminali in serie arestati care au dat acest test au raspuns "corect". Daca nu ai raspuns corect - foarte bine. Daca ai raspuns corect, spune-mi si mie, ca sa te scot din lista mea de adrese...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Culmea e ca stiam testul asta si i-am uitat raspunsul. Si iarasi am raspuns gresit...Uf, eu si mintea mea de psihopata!!!!!!!!! Stati! nu dati, ca am glumit![:D][:D][:D] GabiG si Francesca 1an2 luni Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are! http://f1.pg.photos.yahoo.com/adigabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...