Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

URASC


Recommended Posts

La ultimul consult(+ analize) mi-a fost depistata o nesuferita de candida. Tratamentul: clotrimazol, tablete inravaginale. LE URASC!(imi provoaca dureri si discomfort la administrare). Incurajati-ma, va rog, sa pot duce tratamentul pina la capat! Poate aveti si alte solutii pentru afurisita de ciuperca. [bang] E.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Elena, calmeaza-te mama, ca nu-i dracu' asa de nergru. Eu am facut treaba asta acum o sapt, pentru prima data, nu mi-a placut, insa am fost constiincioasa. daca am putut eu (care-s lenea intruchipata), poti si tu. :) Pupici pt parinti! Copii frumosi si sanatosi! http://community.webshots.com/user/adamestii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine c-ai deschis subiectul asta,ca ma pregateam s-o fac eu.Te inteleg perfect,eu am o pedispozitie la asa ceva[bang]...Nici bine nu se vindeca una,ca apare alta,nici nu stiu ce sa mai fac,deja m-am obisnuit cu tratamentele si nesuferitele de pastile intravaginale.Daca a gasit cineva solutia miraculoasa de a scapa de "lipiciul" la asa ceva,ramin profund indatorata -si nu numai eu[:D]Bafta si multa rabdare,trece. Iren&Bogdanelu[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DRAGA MEA, Imi pare nespus de rau ptr ceea ce se intampla cu tine, dar nu te speria ca va trece, incearca un tratament naturist daca pe cel pe baza de medicamente nu il suporti. trebuie sa existe ceva plante sa faci ceaiuri sau sezut cu infuzii si sigur te vei vindeca. mult succes. [dual] LULU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru incurajari si urari! Mai demult am primit de la un medic un dispozitiv din plastic cu care introduceam tabletele mai usor. Nu-l mai am si nu stiu unde as mai putea gasi asa ceva. Ceea ce mi se pare ciudat e ca pentru candidoza de data asta am primit numai eu tratament, nu si sotul. Ma astept sa mi-o cadoriseasca in curind inapoi. Ce ziceti? E.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, sotiorii vostri fac ceva tratament? Pentru ca ei pot fi una din sursele de reimbolnavire. La barbati candicoza este de cele mai multe ori asimptomatica. Asa ca ar fi bine sa-si faca si ei un tratament care se dureze cel putin 14 zile pentru o vindecare comp-leta. Sanatate! GabiG si Francesca 1an2 luni Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are! http://f1.pg.photos.yahoo.com/adigabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...