Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

scoala de soferi


Recommended Posts

ªCOALA DE ªOFERI, GRATIS Ministrul Tineretului dã liber la permise auto Persoanele sub 35 de ani vor avea posibilitatea sã facã ºcoala de ºoferi gratuit. Ministrul Educaþiei, Cercetãrii ºi Tineretului, Alexandru Athanasiu, a semnat un protocol cu Automobil Clubul Român, care va fi pus în aplicare din aceastã toamnã. Alexandru Athanasiu declarã cã departamentul pentru tineret din cadrul Ministerului Educaþiei are mai multe programe privind acordarea de facilitãþi tinerilor. Unul extrem de important este legat de obþinerea permisului auto, mai ales cã, în prezent, toate firmele pun condiþia ca potenþialii angajaþi sã aibã carnet de ºofer. stirea a intrat in jurnalul de la ora 2:00 la tv reality,ili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Initial creeata de ili
ªCOALA DE ªOFERI, GRATIS Ministrul Tineretului dã liber la permise auto Persoanele sub 35 de ani vor avea posibilitatea sã facã ºcoala de ºoferi gratuit. Ministrul Educaþiei, Cercetãrii ºi Tineretului, Alexandru Athanasiu, a semnat un protocol cu Automobil Clubul Român, care va fi pus în aplicare din aceastã toamnã. Alexandru Athanasiu declarã cã departamentul pentru tineret din cadrul Ministerului Educaþiei are mai multe programe privind acordarea de facilitãþi tinerilor. Unul extrem de important este legat de obþinerea permisului auto, mai ales cã, în prezent, toate firmele pun condiþia ca potenþialii angajaþi sã aibã carnet de ºofer. stirea a intrat in jurnalul de la ora 2:00 la tv reality,ili
O fi valabil si pt obtinerea altei categorii? De mult voiam sa-mi iau permis pt motocicleta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by liviu`s
quote:
Initial creeata de ili
ªCOALA DE ªOFERI, GRATIS Ministrul Tineretului dã liber la permise auto Persoanele sub 35 de ani vor avea posibilitatea sã facã ºcoala de ºoferi gratuit. Ministrul Educaþiei, Cercetãrii ºi Tineretului, Alexandru Athanasiu, a semnat un protocol cu Automobil Clubul Român, care va fi pus în aplicare din aceastã toamnã. Alexandru Athanasiu declarã cã departamentul pentru tineret din cadrul Ministerului Educaþiei are mai multe programe privind acordarea de facilitãþi tinerilor. Unul extrem de important este legat de obþinerea permisului auto, mai ales cã, în prezent, toate firmele pun condiþia ca potenþialii angajaþi sã aibã carnet de ºofer. stirea a intrat in jurnalul de la ora 2:00 la tv reality,ili
O fi valabil si pt obtinerea altei categorii? De mult voiam sa-mi iau permis pt motocicleta.
Si io vreau. Daca afli zi si mie, pliz. Toate bune!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred o iota din ce am citit in articolul ala, am avut sentimentul in momentul ala ca a inceput campania electorala. Daca se va ajunge la asta, atunci in mod sigur vor exista niste conditii si se vor pune niste bete in roate, ca asa-i la romani... Vom trai si vom vedea![flo][flo] [hippi]Carmen si Ionut[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama ce filantrop statul romin!!!!n-am nimic inpotriva insa m-ar mira enorm ,aici tohmai de pe urma tinerilor se cistiga bine la scoala de soferi,caci 99%din elvii au pina in 20 de ani!!!!si cu 28 de euros ora de condus,va dati seama ce bani se fac?Dupa cit se vede tot acasa era mai bine!!!![flo][flo] Aura&Luca,18 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...