Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

scoala de soferi


Recommended Posts

De cand intra in vigoare toata treaba? Pe mine m-a socat un pic vestea, nu imi prea vine sa cred. Asa cum spunea cineva cred ca e doar propaganda electorala. Dar... (vedeti ca sperantza moare ultima[:D][bang]) in caz ca o fi adevarat o sa vin in tzara sa fac scoala de soferi, ca tot ma batea un gand si oricum ies mult mai ieftin decat daca o fac in Jp(aici te ajunge in jur de 2000$)[alcool] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Daca mai asteptam putin...poate nu ma costa nimic. Acum insa am ceva ore de condus si mai ca-mi vine sa spun: poate sa fie si gratis ca eu in Bucuresti tot n-o sa conduc vreodata.[:D][:D][:D] Pana la urma probabil o sa-mi iau inima in dinti, dar o sa fiu mult timp abonata pe banda I.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scoala de soferi gratuita - gogoasa electorala a lui Athanasiu Desi ministrul Alexandru Athanasiu a anuntat saptamana trecuta ca tinerii pana in 35 de ani pot face gratuit scoala de soferi prin Automobil Clubul Roman (ACR), acest lucru este imposibil, sustin reprezentantii ACR. "E foarte clar ca nu se poate scolariza toata populatia cu varsta pana la 35 de ani", a declarat directorul ACR Cluj, Irinel Chindris. La randul sau, directorul Agentiei Nationale pentru Sprijinirea Initiativelor Tinerilor, Cristian Rizea, recunoaste ca ACR nu are nici autoturismele si nici instructorii necesari pentru toti tinerii care vor sa obtina gratuit carnetul de sofer. "Sunt filiale ACR cu doar 5 masini. Prioritate vor avea toti olimpicii si apoi se vor face liste de asteptare pentru ceilalti tineri", a precizat Rizea. Patronii scolilor de soferi particulare considera ca vor da faliment daca se va derula programul anuntat de Athanasiu. Eugen Chelemen Adevarul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bataie de joc! Cand am citit nici am ramas masca[xx(]Chiar sotul meu ne lauda sistemul[bang] Cica: "Vezi si statul roman se gandeste cum sa isi ridice economia. Acum orice angajator cere permis de conducere, astfel mai toata lumea o sa poata indeplini si cerintza asta. " Si tot el:" Cu ocazia asta impusti 2 iepuri:mergi si acasa si faci si scoala pe gratis"[mariaj] Mi-e si sila sa ii spun ca de fapt ministrul si-a retras cuvintele si totul e o mare vrajeala , ca defapt majoritatea promisiunilor din Romania .[V]E rusinos! [xx(][xx(] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...