Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Eroina ciuciu.


Recommended Posts

dragele mele! Eu am zis ca voi fi viteaza si voi reusi. dar nu este asa. M-am inselat amarnic in propriile puteri. din data de 09. septembrie voi ramane totusi acasa. numai vin la lucru nici cu jumatate de norma ca numai pot. Mie greu. dupa ultimile nopti de nedormit si chinuit m-am decis raman in prenatal acsa. Imi pare rau ca asa se nimera ca eu nu sunt obisnuita sa stau si sa nu fac nimic. dar Dumnezeu stie de ce face asa unele lucruri pe care nu le intelegem. O sa mai incerc sa intru sa vad ce se mai intampla sa mai vad cine mai e pe chat si cum va mai simtit, distrati si ce probleme mai sunt dar nu o sa fie ca pana acuma. Mie frica de izolatie . asta este. Sa aveti grija de voi, si sper sa ne mai intalnim. va opup pe toate prietene virtuale si totusi adevarate. Melinda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Melinda, sper sa nu ai timp de plictiseala si sa ne auzim cu bine! [*] Dana si Diana-Maria [*] http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=diana+nou&mid=201&cid=1072 paginuta personala: http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fa vizita la o librarie si trateaza-te cu o carticica doua. Umbla prin tirg si cauta hainute la bebic, miscarea face bine. Multa sanatate si un bebe voios si norocos. There is a difference between knowing the path and walking on it.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...