Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

versuri din muzica romaneasca


Recommended Posts

"N-aveau bani sau masini dar aveau etica, Minca-ti-as ingineria ta genetica" "De cite ori ma uit la tine, Nu am curaj sa te privesc" "Esti neasemuita, Dulceata inedita" "Sunt un barbat cel mai frumos, tinar si luxos, Ma port firesc, sint elegant, mereu parfumat" "Rochia ti-a cazut fara sa vrea" "Lumea asta fara tinta, Merge spre abis" "Imi plac fetele, discotecile si cismelele." "Si afara ploua, ploua, Noi vorbim cu mare arta Despre una despre alta" "Te las, te parasesc, Te-as lua cu mine, Dar n-am bani de bilet". "A doua zi am inceput sa vad cine esti Aveai atitea fitze in cap, nici nu puteai sa pasesti". "Dunarea cum este ea, E totusi viata mea" "Si vroiam sa cred, sa cred ca tu ma placi Dar tot ce vrei este sa ma faci" "Asta seara ies pe strada Ca felina dupa prada Ochii vad, inima cere, Peste tot numai placere" "Eu tin la tine, Si vreau sa ma-ntelegi, Chiar daca arati bine, Simbata eu ma distrez". "Spui vorbe goale, Pline de-nteles" "Pamantului sa-i pastram drum drept, Printre galaxii" "Vamos adelante,sa mergem in camera" "Mi-aduc aminte cind ma alintai ma sarutai Vroiai sa ma ranesti, iar asta tu faceai". "Daca e chef, sa fie peste tot, Uite cum se misca si piersica-n compot". "Esti unica iubire, chiar si ultima". "Uita-te-n ochii mei Si ai sa vezi ce fiara Se ascunde-n ei..." pupici. http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...