Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cadou pentru matusa


Recommended Posts

Buna ! Am o matusa la Bucuresti care va implini onorabila virsta de 90 de ani. Pentru ca-i plac florile mult, as dori sa-i trimit flori, doar ca florariile de la Bucuresti nu primesc comenzi cu credit-card iar eu sint in Canada... Am incercat si pe un site (cadoultau.com sau asa ceva) dar e si foarte scump si trebuie facut un transfer bancar pentru plata, ceea ce nu se poate face de aici (m-am interesat). Singura solutie ar fi ori sa gasesc un site de incredere pe care sa pot plati cu card-ul, ori pe cineva care sa comande florile iar eu sa-i dau banii (daca persoana vine in Canada) sau alt ceva in schimb. Aveti vreo idee cum pot proceda ? Caci ziua ei e peste 9 zile ! Merci Adina si bebe Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ia incearca aici Adina http://www.fleurop.com/ Stiu ca ei livreaza si in Romania,totul este sa iti convina pretul. Pupici,Corina Quand on veut une chose, tout l'univers conspire à nous permettre de réaliser notre rêve. ( Paolo Coelho)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O alta solutie ar fii (daca nu gasesti un site sa poti comanda acolo si sa platesi cu cardul tau) sa trimiti bani la cineva de incredere cu Western Union-trebuie sa fie si in Canada-, platesti tu un comison acolo , dar banii ajung apropape instantaneu, si persoana ii poate ridica de la BCR, BRD, BancPost sau orice oficiu postal, cu conditia sa-ti stie exact numele si adresa ta, suma care urmeaza ai fii eliberata si un nr. de pe chitanta primita de tine la trimiterea banilor. Este cel mai rapid mod de a trimite banii, daca bineanteles vrei sa platesti un comision acolo, care nu este chiar de speriat. Succes pentru a-ti bucura matusa, si sanatate multa, pentru ea si pentru tine! La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, daca nu gasesti o modalitate de ati indeplini dorinta sa stii ca ma ofer eu sa ii duc matusii tale flori din partea ta. Si mie imi plac florile, dar mai ales sa le daruiesc celor dragi. M-ar bucura sa te pot ajuta, mai ales ca varsta matusii tale imi aduce aminte de bunica. Nu trebuie sa-mi trimiti bani (sau alta recompensa) ci doar sa-mi spui ce flori vrei sa-i duc, data si adresa. Te ajut cu drag. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...