Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Postuniversitare


Recommended Posts

Intrucat nu functioneste botonul de "Cautare" si in cateva zile vreau sa ma apuc de treba am postat acest subiect. Pentru ca in voi am incredere va rog sa imi dati si mie un sfat. As vrea sa fac o postuniversitara in dom. resurselor umane. Pe vreama cand am studentit eu nu era acest domeniu, in schimb am lucrat cativa ani re.um. si as dori sa fac o specializare de acest fel. Voi stiti unde m-as putea inscrie? Am tot cautat pe net si nu stiu ce sa fac. Acum m-am oprit la ASE, unde am gasit ceva de acest gen, pentru ca marea majoritate a profesorilor scrisi pe site i-am avut si in facultate si parca as avea mai mare incredere. Voi ce ziceti? Ati facut postuniv.? Unde?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am facut si eu postuniversitare la Facultatea de Drept, specializarea Stiinte Penale 1999-2000. Am facut cursuri 2 saptamani prin decembrie, 2 prin aprilie si 2 prin septembrie (in fiecare zi 8-16 sau 8-18)dupa care am dat examen la cele 3 materii pe care le-am studiat (dr. penal, dr. procesual penal si criminalistica). Am sustinut si o lucrare la criminalistica si gata! Mariana & Vladutz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Marianar
Am facut si eu postuniversitare la Facultatea de Drept, specializarea Stiinte Penale 1999-2000. Am facut cursuri 2 saptamani prin decembrie, 2 prin aprilie si 2 prin septembrie (in fiecare zi 8-16 sau 8-18)dupa care am dat examen la cele 3 materii pe care le-am studiat (dr. penal, dr. procesual penal si criminalistica). Am sustinut si o lucrare la criminalistica si gata! Mariana & Vladutz
...si gata, adica i-ai prins pe cremenali??? [:D] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...