Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pentru mamici din Iasi


adi69

Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Tot nu am reusit sa aflu ceva, dar mi se pare prea mult la anestezist atit (oi fi eu zgircita?[bang][bang]). Pe vremea mea, adica acum 3 ani mergea 200.000 lei... nu stiu, e parerea mea! Banuiesc ca 100 de euro i-ar ajunge doctorului care asista... Ma mai interesez si va spun![flo] [hippi]Carmen si Ionut[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, da anestezistu' ce face la nasterea naturala??? Adica macar ii pune peridurala sau doar sta si se uita? Sau pt injectia aia de la sfarsit cand , poate, tb sa o coase? Deci: acum 1,5 ani era cu 500 la anestezist dar la cezariana, cand chiar ca a avut ce face. Altceva nu mai stiu, ca eu n-am avut parte de nastere normala si se pare ca putine au avut, de vreme ce nu stie multa lume ce si cat. Nastere usoara prietenei tale, si tie Tania! Sa ne tineti la curent! Cristina, mamica cu burtica[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exact de preturile astea am auzit si eu. In ceea ce priveste doctorul care asista la nastere, se vehiculeaza suma de 100 de euro.
quote:
Originally posted by adi69
Am aflat pana acum doar ca la asistente se da intre 50 de mii si 100 de mii,la medicul anestezist 500 sau 1 milion.Dar doctorul care asista la nastere? Hai fetelor,spuneti ceva! Dia si bebe Rucsi
E.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...